DŮM

Panel – projekt s.r.o., firma zabývající se revitalizací domů

Firma Panel – projekt s.r.o. nabízí všem svým zákazníkům kvalitní realizaci revitalizace panelových a bytových domů Jedná se o kompletní balíček všech nutných administračních úkonů, které vám firma Panel – projekt zajistí a to včetně vlastní realizace. Firma Vám zdarma vypracuje nezávaznou finanční rozvahu, do které se po dohodě zavedou všechny Vámi požadované opravy. Všechno co dnes odložíte, budete muset v budoucnosti stejně vykonat, tak proč to neudělat rovnou?  

Zateplení, výměna oken, rekonstrukce lodžií
Na tuto firmu se nemusíte bát obrátit. Jejich specialisté Vám pomohou při opravách zateplení střechy a obvodového pláště, kompletní výměně oken, rekonstrukce lodžií, nebo vstupních portálů. Výhodou u této firmy je, že pro kompletní revitalizaci Vašeho domu stačí uzavřít pouze jednu smlouvu a to zcela pohodlně.

 

 


První zkušenosti již z roku 2005
Úplně první zkušenosti s revitalizací panelových domů získali specialisté z firmy Panel – projekt s.r.o. již v roce 2005 a od té doby nasbírali zkušeností značně více a hlavně je aktivně uplatňují. Koncem roku 2008 se rozhodli o odpojení od své sesterské firmy VORLÍČEK – PLAST s.r.o. a založili vlastní novou společnost PANEL – PROJEKT s.r.o.  Můžete jim opravdu důvěřovat a je několik důvodů, proč svěřit revitalizaci právě do jejich rukou. Jedním z nich je například fakt, že osobně a důkladně seznámí s navrženým řešením všechny členy SVJ nebo BD a jakékoli jednání probíhá výhradně s jejími zaměstnanci.

 

 


Pro více informací navštivte internetové stránky www.panel-projekt.cz a nechte si vypracovat nezávaznou nabídku.


 


Související příspěvky

Plánujete na zahradách betonovou dlažbu, ale bojíte se jejího zašpinění?

redakce

Jakou podlahu si vybrat do rodinného domku?

redakce

Celoskleněné fasády společnosti MIJA-Therm, s.r.o.

redakce