DŮM

ClipTile – podlaha bez řemeslníků a úklidu po nich

Pro všechny, kteří se právě chystají rekonstruovat byt, studio, prodejnu či stavět nový dům a rozhodují se o materiálech, barvách a hlavně technologiích, které použijí, je tu revoluční novinka ClipTile – podlaha, kterou si položíte sami elegantně a rychle. Navíc ji nemusíte po položení hodiny uklízet, je ihned připravená k použití.

 

Dlažba? Ano, ale jiná!

Novým způsobem kladená dlažba. Je určena pro všechny, kdo si chtějí sami rychle a snadno položit zcela novou podlahu. Revoluční technologie v pokládce dlaždic je založena na filozofii čistoty, rychlosti a krásy. Této trojkombinaci nelze odolat, zvláště když odpadá otravné a špinavé spárování, které musí zasychat a následný úklid.

 

Jak se to dělá?

Všichni znáte systém pokládky plovoucích podlah. Technologie ClipTile je velmi podobná. Každá z unikátních keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají. Stačí jen vytáhnout z krabice dlaždici, otřít ji, přiložit k ní druhou a zaklapnout je drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu a nástrojů. Po nově položené dlažbě můžete ihned chodit.

 

Je to i pro alergiky?

Keramický střep Gres Porcellanato je vyroben z velmi kvalitního materiálu. Je nejen odolný vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečný a vhodný i pro alergiky. Odpovídá veškerým myslitelným moderním kritériím na bezpečnost i krásu. Tři varianty úpravy povrchu, každá ve více než  deseti barevných odstínech a ve třech formátech, to je široká škála možností jak umocnit podlahovou plochu do perfektního designu.

 

Přijďte se podívat na novinku ve světě podlah: ClipTile :

Showroom ASSO: Biskupská 8, Praha 1.

Zákaznická linka je k dispozici na čísle: +420 602 201 640.

www.asso.cz

Související příspěvky

Z domu nesmí nikde unikat teplo

redakce

OTESTUJTE MARKÝZU BEZ RIZIKA!

redakce

FINANČNÍ INJEKCE OD FAKRO!

redakce