DŮM

Kámen – moderní a stylové řešení pro interiér i exteriér

Máte rádi styl? Chcete držet krok s posledními trendy moderního bydlení? Potom by vám rozhodně neměla ujít jedinečná nabídka společnosti SiluSTONE.

Jednička na trhu

Společnost SiluSTONE se díky širokému sortimentu jedinečného zboží řadí mezi jedničky na českém trhu. Jejich nabídka uspokojí všechny zákazníky a dokonce i ty nejnáročnější.

Umělá i přírodní krása

Společnost SiluSTONE se specializuje na nabídku kamenných obkladů a dlažeb, které jsou moderním a stylovým řešením pro každý interiér i exterirér. V jejich nabídce naleznete stále více oblíbený umělý kámen, což je přístupnější varianta pro všechny milovníky kamene. Umělý kámen má srovnatelné vlastnosti s kamenem přírodním a je k dostání v mnoha variantách a barevných provedeních. Z široké nabídky si zaručeně vyberete! Pro náročné zákazníky a milovníky luxusu má SiluSTONE připravenu speciální nabídku špičkové dlažby a obkladů z přírodního kamene. Vybírat můžete mramor, čedič, žulu a řadu dalších.Záleží pouze na vašem vkusu. Ať již zvolíte umělý nebo přírodní kámen, litovat rozhodně nebudete. SiluSTONE dlažbu a obklady nejen dodává ale i vyrábí, takže na váš čeká nejlepší nabídka, kterou můžete najít.

         

Individualita na prvním místě

Kámen je velmi specifický, a proto je nutné dobře promyslet, kam ho v interiéru nebo exteriéru umístíte. Na tento faktor odborníci ze SiluSTONE samozřejmě nezapomínají. Pro zákazníky i zájemce o odklady nebo dlažby mají proto připraveno odborné poradenství. Pokud budete mít zájem, můžete si domluvit schůzku se specialistou přímo u vás doma.

Technici vám poradí, kam a jaký typ odkladu nebo dlažby by bylo nejlepší umístit. Můžete si také nechat vytvořit projekt a až poté se rozhodnout. Poradenství je zcela zdarma!

Bez problémů až k vám domů

U SiluSTONE na vás čeká ještě několik velmi příjemných překvapení – je to rychlá dodací lhůta 48hodin a také extrémně dlouhá záruka 10 let na montáž!

Objevte kouzlo kamene. Více informací na www.silustone.cz.

Související příspěvky

I koupelna a WC pro handicapované mohou vypadat moderně!

redakce

Sviťte v domácnosti opravdu úsporně

redakce

Vybíráte dřevostavbu do 2 milionů? Poradíme, z čeho vybírat

redakce