DŮM

Předokenní rolety pro ochranu a moderní vzhled

Předokenní rolety patří k nejefektivnějším způsobům stínění. Správně zvolený typ předokenních rolet navíc dodá objektu zajímavý a moderní styl. Důkazem toho je nabídka společnosti Rolrols.

 


Výhodné řešení

Předokenní rolety mají oproti ostatním způsobům stínění hned několik výhod. Tou první je jejich vynikající ochrana proti chladu a současně i ochrana proti vzniku nepříjemných teplených mostů. Předokenní rolety také při správné instalaci dokáží být efektivním izolantem zvuků z vnějšího prostředí. Neprůzvučnost předokenních rolet je 11dB, takže váš spánek už nebude nic rušit.


Účinná ochrana předokenních rolet

Předokenní rolety mají ještě jednu obrovskou výhodu. Kromě efektivní ochrany před slunečními paprsky, představují i efektivní ochranu před vloupáním. Předokenní rolety od Rolrols totiž patří do bezpečností třídy II.


Jaký typ vybrat?

Společnost Rolrols nabízí předokenní rolety ve dvou typových provedeních – předokenní rolety pro dodatečnou montáž nebo předokenní rolety pod omítku – ty jsou přirozenou součástí stavby. Rolety jsou montovány na venkovní okenní rám pomocí hliníkového boxu, který je dostupný ve třech tvarových provedeních – klasik, půlkulatý nebo kulatý. I pro vládání rolet nabízí Rolrols dvě řešení – rolety můžete ovládat buď ručně a nebo přes motorový pohon. Stačí si jen vybrat.

Klasik

predokenni-rolety-klasik

Půlkulatý

predokenni-rolety-pulkulate

Kulatý

predokenni-rolety-kulate

 

Na míru v široké platě barev

Rolrols nabízí řešení pro každého. Rolety v obou typech provedení je možné uzpůsobit na míru přesně vašim potřebám – nic není problém. K roletám nabízí Rolrols také instalaci integrované rolovací sítě proti hmyzu – přes ní prostě žádní otrapové neproniknout! Předokenní rolety je také možné objednat v mnoha barevných variacích – k dostání jsou v klasické bílé barvě a v mnoha dalších – záleží pouze na vašem vkusu.

Předokenní rolety se vyplatí! Více najdete na www.rolrols.cz.

Související příspěvky

Komínové systémy Scancore

redakce

Balkón je místem odpočinku a oddechu

redakce

Těhotenství, lety zažraná špína a naše velké stěhování. Umývání oken a čištění fasád ve výškách Brno

redakce