DŮM

Jaké schody do interiéru?

Pokud nemáte v plánu výstavbu bungalovu, jistě bude jedním z hlavních témat prostorového řešení i výběr typu a provedení schodů. Schodiště by se měla přizpůsobit interiérovému řešení novostaveb i starších rodinných domů, ale zároveň by měla být maximálně komfortní. Musí být vyrobena z odolných materiálů v elegantním provedení, protože musí být spojením elegance a kvality. Přesně takové schody do interiéru nabízí společnost JAP.

 

4 různé typy v mnoha variantách provedení

Na vývoj a výrobu schodišť je společnost JAP považována za jednoho z největších specialistů na trhu. Důkazem toho jsou nejen kvalitní materiály, ze kterých jsou schodiště vyráběna, ale také množství variant provedení. Celkem se sortiment dělí na4 různé typy schodišť. Konkrétně se jedná o segmentová schodiště, točitá, bočnicová a třmenová. Každý z těchto typů nabízí odlišné provedení schodů a má své specifické přednosti. Každý typ je zastoupen hned několika různými variantami provedení, takže může být dosazen do všech typů interiéru, ať už je důraz kladen na úsporu prostoru nebo na honosnost.

 

Ze dřeva, z kovu nebo v kombinaci obou materiálů

Dřevo a nerez jsou nejvyhledávanějšími materiály pro výrobu schodišť. Schody z obou těchto materiálů přesně splňují moderní nároky na design interiéru. Jsou přírodními materiály s jednoduchým, ale přesto elegantním a čistým designem. Oba také splňují požadavky na odolnost. V nabídce JAP máte možnost volby mezi těmito materiály u každého druhu schodišť. Dokonce si můžete objednat i kombinovaná schodiště, kdy základní konstrukce bude z nerezu a nášlapy z masivního dřeva.

 

S JAP vyberete i zábradlí

Společnost JAP ale nevyrábí jen kvalitní schodiště. Výrobní program JAP je mnohem pestřejší. K oblasti schodům ještě vyvíjí a vyrábí nerezová zábradlí stavebnicového provedení s různými druhy výplní. Kromě toho je jedním z největších a nejuznávanějších výrobců schránek pro posuvné dveře. V každé oblasti dosahuje JAP vysokého stupně kvality.

Detailní informace najdete na www.schody-jap.cz

 

Související příspěvky

Krbová kamna? Dodají nejen teplo, ale i pohodu!

redakce

Tepelná čerpadla

redakce

Jak udržovat kování

redakce