Search

Ideální rodinný dům pro bydlení najdete i bez realitky! Jak?

Rozhodli jste se, že už máte dost bydlení v bytě bez klidu a soukromí? Toužíte po rodinném domě s rozlehlou zahradou v klidném prostředí? Koupě rodinného domu je krokem k většímu pohodlí a soukromí. Jen je zapotřebí vybrat ten správný. Pokud tedy nechcete stavět dům vlastní, ale chcete bydlet co nejrychleji a bez starostí. Možná vás jako první krok napadne kontaktovat realitní kancelář, která vám s hledáním a výběrem pomůže. Ideální bydlení se ale dá sehnat i bez realitky. Stačí vědět, jak na to!

 

Ne všichni chtějí prodávat přes RK

Ne všichni původní vlastníci rodinných domů chtějí prodávat svou nemovitost přes realitní kancelář. Na trhu jsou stovky domů na prodej, které nemají realitní kanceláře, ale chtějí je prodávat sami vlastníci. Kdybyste hledali jen s pomocí RK, takové domy by vám unikly. A třeba by se zrovna jednalo o dům, který by vám jeho lokalitou, dispozicemi i velikostí zahrady vyhovoval. Jestli chcete kompletní nabídku, musíte hledat tam, kde taková nabídka je. A kde se dají najít domy na prodej, které nabízí realitní kanceláře i sami majitelé?

 

Zkuste reality.idnes.cz!

Portál reality.idnes.cz je speciálně vytvořen pro inzerci nemovitostí k prodeji. Zveřejňovat své nabídky zde mohou jak realitní kanceláře, tak přímo vlastníci rodinných domů. Na jediném místě tak můžete najít nabídky více realitních kanceláří a víte, že vám nic neunikne. Nabídka je přehledně rozdělena do jednotlivých kategorií (podle velikosti domu, lokality a dalších). Stačí správně vyplnit parametry, které d svého bydlení očekáváte a zobrazí se vám jen takové domy s pozemkem, které přesně vyhovují vašim požadavkům.

 

Nevyhovuje vám dům? Postavte si vlastní na pozemku!

V současné době má nabídka rodinných domů k prodeji na reality.idnes.cz přes 13 000 položek. Dalo by se říci, že z takové nabídky si vybere každý, ale není to tak. Může se stát, že vašim požadavkům nebude vyhovovat žádný z domů, pokud nebudete chtít udělat kompromis. V takovém případě stačí do parametrů zadat jen pozemky na prodej, vybrat správnou lokalitu a nechat si postavit dům přesně podle vašich představ.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *