TIPY

Inovativní střešní okna FAKRO s lákavou prémií

Společnost FAKRO vytváří svá okna tak, aby jejich užívání bylo pohodlné a příjemné a zároveň splňovalo všechny požadavky moderního a energeticky úsporného bydlení. A právě teď je pro jejich nákup ten nejlepší čas, k vybraným produktům FAKRO totiž můžete získat lákavý peněžní bonus a to až do 30. června.

Obytné podkroví obvykle bojuje především s nedostatkem přirozeného denního světla a vysokými tepelnými ztrátami. Proto přicházejí okna FAKRO se svou unikátní konstrukcí s maximální nepřerušenou prosklenou plochou a energeticky úsporným řešením, myslícím také na bezpečnost a esteticky hodnotný vzhled. Nyní můžete vybrané modelové řady FAKRO zakoupit ve výhodně akci s názvem „Šťavnatá jarní prémie“ s úsporou až 9 000 Kč při koupi šesti oken s nejvyšším bonusem. A z čeho je možné vybírat?

* kyvné střešní okno se zasklením U5 – prémie 1000 Kč

* výklopně-kyvné střešní okno se zasklením U3 – prémie 1000 Kč

* výklopně-kyvné střešní okno se zasklením U5 – prémie 1200 Kč

* super energeticky úsporná střešní okna FTT U6, FTT U8, FTT R3 – prémie 1500 Kč

* okna do plochých střech typu F – prémie 1500 Kč

* okna do plochých střech typu C – prémie 1500 Kč

Akce trvá od 15.března do 30. června, takže pokud si pospíšíte, nemusíte už horké letní dny trávit v dusivém a špatně osvětleném podkroví.

 

Chtějte pro své podkroví jen to nejlepší

Vsaďte na příklad na energeticky úsporné střešní okno FTT U8 Thermo s inovativní konstrukcí zabezpečující opravdu velkou úsporu energie a to tak velkou, že jde momentálně o nejúspornější střešní okno na světě se součinitelem prostupu tepla Uw=0,58W/m2K se zateplením i v prostoru tzv. laťování. Okna obstojí i v drobnohledu velmi přísných požadavků pasivního stavebnictví a zaručí, že bude ve vašem vysněném domově pod střechou vždy příjemně a útulno.

Dopřejte si kvalitu od FAKRO a užívejte si příjemných teplot jdoucích ruku v ruce s nízkým vyúčtováním za energie neomezeně a po celý rok. III. bezpečnostní třída okenních skel, pohodlná obsluha, bezobslužná ventilace a vysoká odolnost okenních profilů do vašeho podkroví přinese doposud nevídaný komfort a pocit pohodlí. Vyzkoušejte okna FAKRO i vy!

Související příspěvky

Nemůžete se dočkat jara? Vyrobte si doma věčné jaro pomocí dekorace

redakce

7 tipů, jak udržet domácnost bez virů a bakterií

redakce

Chystáte se k prodeji nemovitosti? Tyto pojmy by vám neměly být cizí

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.