Search

Výhody venkovního osvětlení s čidlem

Realizace moderní zahrady sebou přináší velkou výzvu opírající se o kreativitu a cit pro design. Nejde jen o to zasázet stromky, okrasné květiny nebo se rozhodnout o výstavbu populárního zahradního jezírka. V případě, že necháte svůj pozemek zahalit do tmy, neužijete si tu atmosféru, která každý den přichází společně s večerními hodinami. Venkovní svítidla s čidlem mají hned několik výhod. Tou nejdůležitější je úspora energie, jelikož se světlo rozsvítí jen za předpokladu, že zaregistruje jakýkoliv pohyb a následně se v klidovém režimu opětovně zhasne. Toto moderní osvětlení navíc navyšuje bezpečnost při průchodu tmavší částí zahrádky nebo pozemku v bezprostřední blízkosti vašeho domu.

 

Venkovní svítidla s čidlem pro jakýkoliv pozemek

Pokud jezdíte v pozdních hodinách domů, určitě oceníte světlo při hledání klíčů nebo při průchodu přes nebezpečné schodiště. Ať už kolem domu pobíhají děti nebo si na návštěvu vedete kamarády a příbuzné, jistě ocení bezpečnější pohyb v neznámém prostoru.

Venkovní svítidla s čidlem jsou k zakoupení na portálu Ráj svítidel v mnohých variacích. Představme si například venkovní svítidlo s čidlem Fabas, které bylo navrženo a zároveň vyrobeno v renomované italské dílně. Toto čtvercové světlo má pohybové i soumrakové čidlo.

 

Stropní svítidlo Hatton

Venkovní prostředí vždy bylo a nadále i zůstane velkým lákadlem pro vytvoření ideální atmosféry pro pobyt v příjemných podmínkách. Podívejme se na stropní svítidlo z italské dílny Fabas, které vyniká svým pohybovým i soumrakovým senzorem.

Jedná se o designově skvostný kousek bez jakýchkoliv kompromisů. Pokud i vy patříte mezi náročnou klientelu z pohledu zvýšených nároků na design, určitě budete mile překvapeni rozsáhlostí moderní nabídky, která se nachází na portálu Ráj svítidel.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *