BYT

Výhody venkovního osvětlení s čidlem

Realizace moderní zahrady sebou přináší velkou výzvu opírající se o kreativitu a cit pro design. Nejde jen o to zasázet stromky, okrasné květiny nebo se rozhodnout o výstavbu populárního zahradního jezírka. V případě, že necháte svůj pozemek zahalit do tmy, neužijete si tu atmosféru, která každý den přichází společně s večerními hodinami. Venkovní svítidla s čidlem mají hned několik výhod. Tou nejdůležitější je úspora energie, jelikož se světlo rozsvítí jen za předpokladu, že zaregistruje jakýkoliv pohyb a následně se v klidovém režimu opětovně zhasne. Toto moderní osvětlení navíc navyšuje bezpečnost při průchodu tmavší částí zahrádky nebo pozemku v bezprostřední blízkosti vašeho domu.

 

Venkovní svítidla s čidlem pro jakýkoliv pozemek

Pokud jezdíte v pozdních hodinách domů, určitě oceníte světlo při hledání klíčů nebo při průchodu přes nebezpečné schodiště. Ať už kolem domu pobíhají děti nebo si na návštěvu vedete kamarády a příbuzné, jistě ocení bezpečnější pohyb v neznámém prostoru.

Venkovní svítidla s čidlem jsou k zakoupení na portálu Ráj svítidel v mnohých variacích. Představme si například venkovní svítidlo s čidlem Fabas, které bylo navrženo a zároveň vyrobeno v renomované italské dílně. Toto čtvercové světlo má pohybové i soumrakové čidlo.

 

Stropní svítidlo Hatton

Venkovní prostředí vždy bylo a nadále i zůstane velkým lákadlem pro vytvoření ideální atmosféry pro pobyt v příjemných podmínkách. Podívejme se na stropní svítidlo z italské dílny Fabas, které vyniká svým pohybovým i soumrakovým senzorem.

Jedná se o designově skvostný kousek bez jakýchkoliv kompromisů. Pokud i vy patříte mezi náročnou klientelu z pohledu zvýšených nároků na design, určitě budete mile překvapeni rozsáhlostí moderní nabídky, která se nachází na portálu Ráj svítidel.

Související příspěvky

Nezbytná součást psacích stolů je stolní lampička

redakce

Sexy tvary sprchových koutů

redakce

Jímky, žumpy, septiky

redakce