STAVBA

Speciální pomůcka v podobě klínků na obkládání velkoformátové dlažby

Rekonstrukce koupelny se bez jakýchkoliv kompromisů neobejde bez nově položených obkladů nebo dlažby. Pokud se na aktuální trh podíváme střízlivýma očima, ihned si povšimneme zvýšeného nárůstu po velkoformátové dlažbě. Tento typ populárního obkladu vítají nejen samotní majitelé nemovitosti, ale i samotní dělníci profesionálové, kteří tak ušetří obrovské množství času při pokládce. Velkoformátová dlažba se dobře pokládá a manipulace s ní je navíc velmi příjemná. V případě, že se chystáte na obkládání koupelen, či podlah ve větších místnostech jako je kuchyně nebo hala či chodba, určitě vás zaujme systém nivelačních klínků., které vám ušetří další čas a zjednoduší celkovou práci s dlažbou.

 

Využití nivelačních klínků v praxi

Nivelační klínky jsou vhodné jak pro profesionální firmy, tak i jednotlivce, kteří si chtějí ušetřit práci s vyměřováním jednotlivých spar velkoformátových dlaždic. Právě pro tu a rektifikované dlaždice jsou nivelační klínky určené. Především pak zjednodušují celkovou práci.

Díky nim dokážete ihned za pomocí jednoduchého utahovacího nástroje srovnat nápadné výškové nerovnosti. Dlažbu tak položíte mnohem rychleji než při klasickém či tradičním postupu. Tento důmyslný systém dokáže vyrovnat i nerovné dlaždice. Vyzkoušejte tuto pomůcku i vy.

 

Nivelační klínky jako výhodný pomocník

Nivelační klínky jsou skvělým pomocníkem při pokládce velkoformátové dlažby. Systém vám ušetří čas a společně s tím i nemalé množství peněz. Navíc je klínek opakovaně použitelný nejedná se tedy o jednorázovou pomůcku. Skvělou zprávou je, že k provedení práce nepotřebujete žádné další nářadí.

Nivelační klínky zabraňují jakémukoliv posunu v pozdějším postupu práce. O usazené dlaždice se tak již nemusíte nikterak starat. Klínek vám zaručí vždy stejnou zprávu od samého počátku pokládky. Po vytvrdnutí lepidla stačí do klínku kopnout a tím se odlomí přítomná spona. Klínek je následně ihned použitelný pro další výpomoc.

Související příspěvky

Rozvody v domácnosti: Co byste měli vědět?

redakce

Co dělat, když svou novostavbu nemůžete napojit do kanalizace?

redakce

Jak postavit dům a nezbláznit se z toho?

redakce