BYT

Výběr spotřebičů do kuchyně – volně stojící nebo vestavné?

Ať už plánujete rekonstruovat svou stávající kuchyň v domě nebo v bytě nebo vybavit kuchyň v novostavbě, vždy se jedná o složitý krok. Kuchyně musí být elegantní a zároveň plně funkční. K tomu je zapotřebí nejen správný výběr skříněk do kuchyně, ale také správně kuchyně vybavit spotřebiči. A zde přichází na řadu základní volba, zda volit vestavěné spotřebiče nebo volně stojící. Nedá se říci, že by jedna z kategorií byla lepší, než ta druhá. Volba je individuální, ale základem je znát výhody obou dvou druhů.

Co přinesou do kuchyně volně stojící spotřebiče

Volně stojící spotřebiče jsou považovány za klasické řešení spotřebičů v kuchyních. Předem není určené místo, kde budou využívány. Jejich velkou výhodou je fakt, že se dají kdykoliv přesouvat z místa na místo bez složitých zásahů do dispozic kuchyně. Pro někoho bývají ale méně vyhovující, protože v současné době je kladen velký důraz na design a dokonalost v každém detailu. Volně stojící spotřebiče vždy budou působit, jako rušivý prvek v designu kuchyní.

Vestavné spotřebiče skvěle ladí

A právě oblast designu kuchyní bez rušivých elementů je důvodem ke zvýšené oblibě vestavných spotřebičů. Vestavné spotřebiče se totiž instalují přímo do kuchyňských skříněk a tak mají společný design a nikde neruší. Vypadají tak, jak by byly součástí kuchyní odjakživa. V oblasti designu mají oproti volně stojícím spotřebičům navrch. Jejich nevýhodou je ale fakt, že se nedají jednoduše přemístit z místa na místo. To by vyžadovalo opravdu velký zásah do kuchyně a další rekonstrukci.

Vybírejte tam, kde mají širokou nabídku obou druhů a odborně vám poradí

Pokud si nejste jistí, jaký druh spotřebičů do kuchyně zvolíte, obraťte se na specialisty. Nejlépe na takové, kteří mají v obou kategoriích širokou nabídku zboží a jsou schopni vám odborně a hlavně nezávisle poradit. Mezi takové prodejce se řadí například Elektro Trhové Dušníky. Široká nabídka kuchyňských spotřebičů vás jistě potěší a překvapí vás i příjemně nízké ceny.

Detailní informace o prodejci a nabídku najdete na www.etd.cz

 

Související příspěvky

Kuchyně a nábytek z Ostravy

redakce

Jak zařídit moderní obývací pokoj?

redakce

Tepelná čerpadla pro Plzeňský kraj

redakce