BYT

Užijte si jarní grilování na maximum!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Jaro je konečně tady a s ním přicházejí i první teplejší odpoledne a večery, které jsou ideální k posezení venku – k tomu neodmyslitelně patří i grilování. Jestliže si chcete grilování letos opravdu užít, podívejte se na novou nabídku grilů…

Hledáte kvalitu? Vyzkoušejte grily značky Weber

Značka Weber je ve světě grilování pojem, který charakterizuje kvalitu, vysokou výdrž, nezaměnitelný design a velký výběr různých druhů grilů. Pokud chcete tedy opravdu grilovat, měla by vás nabídka těchto grilů extrémně zajímat.

Nové grily Weber pro rok 2012

Pro letošní rok přináší Weber opět řadu novinek, které posouvají grilování zase o kousek dále. Inovací se dočkaly elektrické grily i grily na dřevěné uhlí. Připravena je řada nových modelů, které se mohou pyšnit například i zajímavým barevným designem, který dosud chyběl.

Stačí si jen vybrat

Jarní grilování vám může například zpříjemnit elektrický Gril Weber Q 140 v moderní růžové barvě. Tento gril má poklop a plášť z pevné hliníkové litiny, porcelánem smaltovaný litinový grilovací rošt a jeho výhodou je i velká topná spirála. Grilované pochoutky tak na něm připravíte za chvilku a bez větší námahy. Pokud rádi cestujete a chcete si sebou váš gril vozit, možná vás potěší Gril Weber Smokey Joe v šalvějové, smetanové, bílé, cihlové nebo černé barvě. Tento gril je sice menší svými rozměry, ale velký svým výkonem. Nabídka je ale mnohem širší. Weber nabízí samozřejmě i grily větších rozměrů, které vás rozhodně nezklamou.

Grily Weber najdete ve specializovaném internetovém obchodě www.grilykrby.cz

Související příspěvky

Revoluční konvektory do podlahy od Licon

redakce

„Matrace +postel zdarma (nejen na chatu)“

redakce

Chytrá pěna ® jako dokonalé řešení tepelných izolací

redakce