BYT

TREND – kuchyně a jiný nábytek bez úchytek

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Chytré řešení bezúchytkového otevírání nábytku přináší Blum s. r. o.
Bezúchytkové otevírání nábytku do moderního bydlení prostě patří. Můžete ho mít všude tam, kde si jen budete přát. Víte o tom, že existují různé typy tohoto otevírání, které do světa bydlení přinášejí vysoký komfort? Chytrá řešení do oblasti bezúchytkového otevírání přináší společnost Blum s.r.o., která představuje hned dvě zajímavá řešení.

Mechanické otevírání TIP-ON

Prvním z nich je typ mechanického otevírání TIP-ON, který se dá instalovat na dvířka všech materiálů. Stačí zlehka ťuknout a nábytková dvířka, nebo zásuvky se otevřou jakoby sami od sebe a to v příjemné vzdálenosti pro obsluhu. Zavírají se stejně lehce – opět ťuknutím – díky magnetu TIP-ON zůstanou dvířka bezpečně zavřena. Vedle běžných dvířek je možné systémem TIP-ON vybavit také výklopy u horních skříněk. Předností tohoto systému je, že se dá snadno instalovat všude – od malých skříněk až po široké a velkoplošné prvky, od klasických výsuvů až po speciální řešení jako výsuv pod dřez.

  

 

Elektrický způsob otvírání SERVO-DRIVE

Elektrický způsob otvírání SERVO-DRIVE je vlastně vylepšenou verzí předchozího systému.
Rozdíl je v tom, že po ťuknutí se zásuvky ale i čelní výsuvy, nebo výklopy otevřou automaticky elektrickým způsobem, což zajišťuje více volnosti obsluhy i pohybu a vysoký komfort otvírání pro každou obývací místnost. U tohoto typu otevírání je možné kombinovat zároveň tlumicí systém pro tiché zavírání BLUMOTION – takže při zavírání neslyšíte žádné bouchnutí nebo klepnutí.

 

Unikátní řešení odpadkového koše

Systém SERVO-DRIVE se dá použít nejen na otevírání výklopů a výsuvů, ale byl využit i na otevírání odpadkového koše (speciální řešení v případě vestavěné skříňky s odpadkovým košem). Díky tomu nemusíte na čelo výsuvu s odpadkovým košem vůbec sahat – otevřít ho můžete například i kolenem nebo špičkou nohy.

Bezúchytkové otevírání vás bude bavit.

Více inform ací najdete na www.blum.com.

Související příspěvky

Známka HiPe – označení kvality pro peletová kamna

redakce

Posviťte si na opravdový dárek z lásky

redakce

Byty v projektu Nové Chabry nabízí petihvězdičkové bydlení

redakce