BYT

Textil v bytě

Ve svém bytě či domku trávíme zpravidla větší část svého života. Je to prostor, který máme spjatý s tím, co prožíváme, s kým žijeme i co si do budoucna plánujeme.  Kvalitní bydlení sice nebývá naším životním cílem, ale rozhodně bývá důležitou cestou ke spokojenému životu. Proto k němu máme zvláštní vztah a chceme, aby se nám v něm líbilo, aby bylo praktické a aby odráželo jak naše sny o budoucnosti i hezké vzpomínky na minulost. Bohudíky už jsou pryč ty časy, kdy nebylo možno vybrat do našich bytů takové věci, po jakých jsme toužili. Naopak, dnes je možná až příliš možností, jak si vybavit bydlení. Jak se v nich vyznat? Dobrým základem určitě bude volba dobrého obchodu, v němž své práci rozumí. Jedním z takových obchodů je eshop DoVasehoBytu.cz, který má tradici ve svém oboru a specializuje se na bytový textil.

Možná znáte ve svém okolí i na internetu spoustu jiných obchodů bytovým zbožím, které Vám nabídnou od všeho něco, výběr bývá široký, ale přesto zde nenajdete to, co by Vás doopravdy nadchlo. DoVasehoBytu.cz přistupuje k bytovým doplňkům svou cestou, která spočívá v relativně úzce specializované nabídce, zato však dbá na vysokou kvalitu i styl, což většina zákazníků ocení. Pojďme ale trochu ochutnat z nabídky DoVasehoBytu.cz.

 

Odpočinek v peřinách jako z nemocnice? Už ne!

Polštářky, polštáře, povlečení. Že je to fádní a nudná záležitost? Na první pohled možná, ale na druhý už rozhodně ne! Postel, v níž spíme, i pohovka, v níž lenošíme, zásadně ovlivňují naši pohodu. Pokud máte ve svém bytě staré „peřiny po babičce“, jistě jste na ně už zvyklí, ale rozhodně byste měli vědět, že dnešní moderní trendy bydlení nabízejí víc než duchny s obyčejným látkovým povlečením. DoVasehoBytu.cz má širokou nabídku speciálních náplní jako jsou pohanka, antialergický polyester, voňavé bylinky a další. V nabídce má ale i velmi kvalitní péřovové výrobky pro ty z nás, kteří nedají dopustit na klasiku.  Zrovna tak potahy mohou být z mnoha různých materiálů jako třeba ze saténu, stylové „retro“ výšivky, kožešiny, přírodních materiálů a mnoha dalších, přičemž ze všeho si můžete vybrat tak, abyste sladili ve svém bytě barvy i vzory.

 

   

 

Děti a jejich fantazie

Vzpomínáte si na nějaký oblíbený polštářek z doby svého dětství? Pokud jste takový měli, určitě si ho snadno vybavíte. Možná jste ho měli ve svém pokoji, možná byl v obýváku nebo u vaší babičky, tak jako tak, byl jistě s nějakým hezkým potiskem či výšivkou, která utvářela vaši fantazii. Obrázky u dětí nejsou pouze „slušivý doplněk“, ale zcela zásadním podnětem, který pěstuje jejich představivost a kreativitu. Pokud svým dětem vyberete z originální dekoraci, prospějete jejich fantazii a vtisknete jim do paměti obrázek, který jim už navždy bude připomínat domov.

 

Patchwork

V nabídce DoVasehoBytu.cz najdete i ručně vyráběné bytové doplňky za použití metody patchwork, což je – zjednodušeně řečeno – sešívání malých kousků látky. Každý takový výrobek je tak unikátní originál, který udělá z vašeho bytu opravdu jedinečné místo.

 

Koberečky a rohožky

Koberečky a rohožky jsou textilní výrobky, které jsou snad v každém bytě, aniž by jich člověk nějak výrazně všímal. Koneckonců tu ale nejsou od toho, aby budily pozornost, ale aby ladily s interiérem a byly funkční (tedy pakliže nejsou v dětském pokoji, do něhož rodič dbající o maximum podnětů pro svého potomka koncentruje různé hravé doplňky). Například když vystoupíme ze sprchy či z vany, máme pod sebou rádi podložku, na níž bude příjemné se bosýma nohama postavit. Ačkoliv se může zdát, že to je maličkost, rozdíl jistě poznáte!

 

   

 

Stylové nápady, které můžete prohlížet z domova

Ať už dlouhou dobu dobře bydlíte nebo pro sebe či své blízké bydlení připravujete, uděláte dobře, když se necháte inspirovat těmi, kteří vědí, jak se dnes bydlí. Nemusíte jezdit do nákupního centra ani chodit do obchodu s bytovými doplňky, stačí prostě nahlédnout na stránky DoVasehoBytu.cz.

 

 Související příspěvky

Byty v projektu Nové Chabry nabízí petihvězdičkové bydlení

redakce

ALPHALINE 90

redakce

Vytápění na míru od Licon

redakce