BYT

Děti potřebují do pokojíčků teplou a odolnou podlahu

Výběr správné podlahové krytiny do dětských pokojů je pro mnoho rodičů velice náročný. Malé děti na podlaze tráví velké množství času především při hraní a dovádění. Je proto nutné, aby podlaha byla především teplá a odolná. Mnoho podlahových materiálů tyto výhody nepřináší. Naštěstí je tu vinylová podlaha Thermofix.

 

Podlaha Thermofix nestudí

Jak napovídá již samotný název podlahy Thermofix, jedná se o teplý druh podlahové krytiny. Tato podlaha je vyrobena z několika vrstev s vloženým skelným rounem, které zvyšuje její odolnost. Podlaha Thermofix má vynikající teplotní vjem, což jistě ocení všichni rodiče. Když si vaše dítě bude chtít hrát na podlaze, nemusíte pod něj již vkládat žádné deky a přikrývky. Vinylová podlaha Thermofix zajistí příjemnou teplotu podlahy.

Thermofix je také velice odolný

Možná si říkáte, že stejné teplotní účinky dokáže zajistit i koberec. To je pravda. Koberec ovšem nedokáže splnit tak vysoké nároky na odolnost. Když dítě například rozlije na podlahu šťávu, na koberci bude skvrna stále vidět. Z vinylové podlahy šťávu jednoduše setřete hadrem nebo mopem. Také v oblasti odolnosti proti opotřebení Thermofix jasně vede. Jeho povrch je totiž opatřen polyuretanovou PUR vrstvou, která chrání podlahu proti opotřebení, poškrábání a prodlužuje životnost podlahové krytiny.

Ukázku vzorů a motivů vinylových podlah Thermofix najdete ve virtuálním showroomu společnosti Fatra, kde si můžete online kombinovat a vybírat jednotlivé vzory vinylových podlah s různými místnostmi.

Informace o podlahové krytině Thermofix naleznete na www.fatrafloor.cz.

Související příspěvky

Nepřehlédnutelný výprodej pro Vás od topeni-koupelny

redakce

Projekt Nové Chabry nabízí moderní bydlení ve spojení s přírodou

redakce

Jak neprodělat při prodeji bytu

redakce