BYT

Tepelná čerpadla pro Plzeňský kraj

Když tepelné čerpadlo, tak od značky Tenaur, která je členem skupiny ČEZ a je největším dodavatelem tepelných čerpadel v České republice. Společnost Tenaur působí na trhu již 21 let a má za sebou tisíce úspěšně zrealizovaných projektů.

 

Vytápění na klíč pro Plzeňský kraj

Společnost Tenaur se záštitou ČEZu nabízí kompletní služby pro vytápění vašeho domu. Postarají se o vás od dovozu, přes instalaci až po následný servis a to jak v rámci záruky, tak i po uplynutí záruční doby. Vybírat můžete ze všech typů tepelných čerpadel:

 

Tepelné čerpadlo vzduch/voda

Nejčastější varianta, kterou zákazníci volí. Důvodem jsou nízké pořizovací náklady a vysoký výkon tepelného čerpadla. Dále také široká škála využití tohoto čerpadla, které je vhodné prakticky pro jakýkoliv objekt či pozemek, bez větších příprav pro instalaci čerpadla.

 

Tepelné čerpadlo vzduch/vzduch

Skvělá volba pro bytové jednotky, komerční prostory a další jednoduché prostory bez izolace, kde není potřeba vysoký výkon tepelného čerpadla. Svým designem neurazí žádný interiér. Potěší vás také nízké pořizovací náklady a možnost využití i jako klimatizace.

 

Tepelné čerpadlo voda/voda

Méně využívaná varianta tepelného čerpadla v Plzni, jelikož pro jeho instalaci je nutné mít k dispozici vodní tok či plochu. Tento typ čerpadel vyžaduje specifické podmínky pro instalaci, avšak samotná instalace už je rychlá a snadná. Jeho výkon je pak stabilní a životnost dlouholetá.

 

Tepelné čerpadlo země/voda

Další oblíbená varianta tepelného čerpadla je čerpadlo na principu země/voda. K instalaci je potřeba větší plocha pozemku, než u jiných typů čerpadel, avšak dá se využít i vertikální vrt do země. Tato varianta tepelného čerpadla nabízí velmi stabilní výkon, který neovlivní žádné roční období.

 

Využijte dotace na tepelná čerpadla

Díky moderním technologiím a funkčnímu systému vytápění pomocí tepelných čerpadel Tenaur můžete ušetřit až desítky tisíc ročně. Návratnost počáteční investice se pohybuje okolo 8 % ročně. Pro ještě menší počáteční náklady na modernizaci vašeho topného systému můžete využít i dotační systém jako je Nová zelená úsporám a ušetřit tak až 80 % nákladů.

Nová zelená úsporám je poskytována majitelům rodinných domů, kteří potřebují vyměnit svůj stávající kotel na tuhá paliva nebo stále využívají staré elektrické zdroje vytápění (elektrokotel, přímotopy). Tato dotace může dosahovat až 50 % z uznatelných nákladů a je poskytována na tepelná čerpadla typu země-voda, vzduch-voda a voda-voda.

 

Nechte si poradit

Pořízení a výběr tepelného čerpadla v Plzeňském kraji nemůže být jednodušší. Společnost Tenaur zde má své sídlo a tak máte odborníky na tepelná čerpadla a jejich instalaci na dosah ruky. Můžete využít osobní konzultace, kde se dozvíte všechny odpovědi na vaše otázky, zkonzultujete nejlepší možnost pro váš dům a rádi vám pomohou i s vyřízením dotací. Stačí vyplnit poptávkový formulář nebo zaslat e-mail.

Související příspěvky

Nábytek od SEDNISI.CZ Vám dovolí zapomenout na únavu

redakce

Budiž světlo se stránkami České elektro

redakce

Liboc nabídne bytový luxus v těšné blízkosti okouzlující přírody!

redakce