BYT

Sprcha s tropickým deštěm i ve Vaší koupelně

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Titěrné kapičky lehce masírující Vaši pokožku a dovolující Vám se příjemně fyzicky i psychicky uvolnit a relaxovat. Jsou v podstatě neviditelné, pouze cítíte, jak příjemně regenerují Vaše tělo. Zažili jste to někdy? Pro zážitek tropického deště se nemusíte vydávat nikam do vzdáleného pralesa, jelikož jsou tu kvalitní sprchy s tropickým deštěm.

Tropický déšť jako úžasné zpestření

Pokud již pociťujete nutkání rezervovat letenky do tropů a balit kufry, raději ještě na chvíli zpomalte. Tento fascinující zážitek lze zažít nejen ve stínu divoké flóry a fauny – je možné jej od dnešního dne zažívat i u Vás doma, a to díky speciálním sprchám, jež jsou schopny tropický déšť věrně napodobit. Sprchy s tropickým deštěm jsou opravdu skvělým vynálezem.

   

To není obyčejná sprcha

Sprchy s tropickým deštěm jsou charakteristické především svou velikostí. Nejmenší sprcha má průměr solidních 20 cm, největší celých 50 cm! Sprchy jsou schopny produkovat miniaturní kapičky, jež věrně nahradí tropický déšť, který byste mohli každý den zažívat v tropickém pralese. Takto jej můžete zakusit každý den ve vlastní koupelně. Hledáte-li sprchu s tropickým deštěm za skvělou cenu, jistě si oblíbíte sprchu ARTTEC THS 15 za skvělých 260 Kč. Více variant sprch s tropickým deštěm naleznete na www.koupelnaprotebe.cz.

Související příspěvky

Byty v projektu Nové Chabry nabízí petihvězdičkové bydlení

redakce

To nejlepší pro spánek…

redakce

Druhá etapa bydlení Nad Přehradou je v plném proudu

redakce