BYT INSPIRACE

Netradiční kolekce dětského nábytku Butterfly  vás okouzlí svou veselostí

Máte rádi vše, co je originální a netradiční? Nemáte rádi stereotyp, poznáváte něco nového a stejným způsobem přistupujete i k zařizování vašeho bydlení? Snažíte se interiér ladit tak, ať je něčím výjimečný a osobitý? Právě se chystáte zařídit nový dětský pokojíček pro vaši dcerku a opět hledáte nějaké netradiční řešení? Pak máme přesně pro vás hned několik tipů na velice povedené dětské pokoje.

 

Inspirací při vybavování nového pokojíčku pro nás byl dánský výrobce nábytku, který přišel s novými kolekcemi dětského nábytku z masivu. I vám se jistě budou líbit. Dětský nábytek z masivu překvapuje svou důmyslností, smyslem pro detail a přináší zcela nový způsob při zařizování interiérů dětských pokojů. Nabízí jak klasické díly nábytku, tak originální dekorace a doplňky, které vdechnou do místnosti jedinečné kouzlo a šmrnc.

Dětský pokoj pro holku, který je plný hravosti a veselosti

Začněme už konečně představením kolekce Butterfly, jež je určena malým princeznám, školačkám i studentkám. Pro dětské pokoje z masivu pro holku od dánského výrobce je dominantou dřevo z borovice, které je namořeno do moderního bílého odstínu. Ten působí velmi elegantně, čistě a lze jej zkombinovat s kteroukoliv jinou barvou. Dekorace z masivu do dětského pokoje pro holčičku jsou rovněž úžasné a vaše dcerka z nich bude nadšená. O těch si však povíme více ještě později.

1pokoj

Nábytek z masivu Butterfly

Design nábytku tohoto pokojíčku je velmi moderní, avšak praktický, což jistě oceníte. Důraz se klade na každičký detail a kvalitu zpracování. V tomto stylu je k dostání patrová postel z masivu, postel s přistýlkou, postel s klouzačkou, postel s baldachýnem, stolek s židličkou, komoda, regál, polička a řada nádherných dekorací.

 

pokoj

Především dekorace do dětského pokoje z masivu a látky jsou tím, co hned na první pohled upoutá vaši pozornost. Jsou dokonale sladěny s nábytkem a tvoří tak jednotný a bezchybný celek. Jedná se kupříkladu o polštáře, potahy na matrace, sedací vaky, kapsáře, sedáky na židličky, látkový domeček, věž na postel, a to ve veselých odstínech. Motivem, jak už z anglického názvu vyplývá jsou motýlci, ale také květinky. Díky doplňkům získá pokojíček originalitu a útulnost, s tím, že nabízí doladění místnosti dle individuálních představ.

 

 

Barevné kombinace jsou rovněž voleny velmi dobře. Pro malé holčičky lze zvolit například světle růžovou, doplňky jsou také v odstínech červené, modré, zelené, žluté, tak ať si každá dívenka vybere takové barvičky, které  má ráda. Výhodou je také to, že se nábytek a dekorace hodí i pro větší slečny, které dávají přednost i střídmějším, jednobarevným provedením. Na své si přijdou všechny.

 

holka

Každá holčička bude z takového pokojíčku nadšená. Bude se v něm cítit bezpečně, může si hrát, dovádět s dalšími dětmi a rozhodně se v něm nebude nudit. Jedná se o kolekci, která dává spoustu možností, jak dětský pokoj zařídit a zaručeně bude vždy naprosto jedinečný!

Pokud vás kolekce Butterfly oslovila, nezbývá nic jiného, než si pořídit nábytek, dekorace a doplňky na e-shopu www.nabytek-aldo.cz, který je výhradním prodejcem kolekcí kvalitního a renomovaného dánského výrobce.

Související příspěvky

Žádný nepořádek už vás nerozhodí!

redakce

Prodloužení životnosti podlah voskováním

redakce

Bordury

redakce