BYT

Vliesové tapety Open Air – dodají interiéru svěžest a moderní vzhled

Untitled document

Tapety na zeď jsou jednoduchým a málo nákladným způsobem, jak rychle změnit tvář vašeho interiéru. Díky tapetám lze vytvořit moderní vzhled vašich pokojů během chvíle. Inspirujte se svěžími vzory! Jsou zde tapety Open Air. Charakteristickým rysem tapet kolekce Open Air je nevtíravá lehkost, jednoduché tvary, kombinace popínavých květů a pruhů, které dovolí rozkvést nejedné stěně.
 

Foto: tapety-folie.cz | IMPOL TRADE s.r.o.

Popis: Kombinace světle žlutých popínavých květů a pruhů skvěle doplní také tmavější interiér a celý jej prosvětlí.

 

Květiny i klasika v podobě jednobarevnosti

V kolekci tapet Open Air najdete v první řadě jednobarevné tapety – k dispozici jsou barvy žlutá, oranžová, světle hnědá, šedá, světle zelená i bílá. Všechny tapety se hodí do místností, kde chcete mít příjemné světlo a prostředí jako jsou ložnice, pracovny, dětské pokoje nebo i obývací pokoje. Tapety Open Air jsou můžete ale mít i v provedení s černými, fialovými, hnědými, zelenými, žlutými nebo oranžovými květy. Tyto tapety se hodí především do dámských pokojů nebo do pokojíčků mladých slečen. Kouzlit s nimi ale můžete i v obývacím pokoji, kuchyni nebo ložnici.

http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/

http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/

http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/

http://www.tapety-folie.cz/               http://www.tapety-folie.cz/http://www.tapety-folie.cz/

Foto: tapety-folie.cz | IMPOL TRADE s.r.o.

Popis: Každou tapetu s květinovým motivem doplňuje tapeta s pruhy ve stejném odstínu. Související tapety vám nabídne na e-shopu třetí sloupec se souvisejícím zbožím.

Optické hrátky s moderními pruhy

Dalším oblíbeným motivem kolekce Open Air jsou pruhy. Moderní tapety na zeď s pruhy jsou k dostání v podobných barvách jako například tapety s květinami. Výhodou tapet s pruhy je jejich designová atraktivita. Tyto tapety totiž dokáží prostor zajímavě změnit a opticky ho zvětšit. Stačí, když se před jejich nalepením trochu zamyslíte…

Světlé tóny hrají prim

Tapety Open Air jsou inspirovány především svěžestí, kterou symbolizují světlé tóny a jemné motivy. Navíc se jedná o vliesové tapety, které mají hned několik předností. Mezi nevýraznější z nich patří jejich snadná aplikace. Tapety se totiž lepí přímo na zeď. Nalepíte je téměř okamžitě a bez většího úklidu. Díky speciálnímu materiálu jsou tapety také poddajné, stálobarevné, omyvatelné a velmi pevné, takže odolávají i větší námaze.

Foto: tapety-folie.cz | IMPOL TRADE s.r.o.

Popis: Zajímavou variantou je horizontální nalepení tapety Open Air s pruhy.

Změňte své bydlení snadno a s minimem nákladů. Kolekci tapet Open Air najdete na e-shopu dodavatele tapet P+S International: www.tapety-folie.cz. Najdete zde také další nové kolekce za akční ceny. Mimo vliesové, papírové, vinylové tapety můžete vybírat z více než dvou desítek kolekcí, samolepicí tapety Friedola a d-c-fix, samolepky na stěnu, fototapety, koupelnové předložky. Při nákupu nad 1500,- Kč vás jistě potěší poštovné zdarma a rovněž příznivé e-shopové ceny tapet.

 

Kontakt:

IMPOL TRADE s.r.o.
Lidická 886/43
736 01 Havířov

 

tel.: 596 832 057
mob: 733 534931

Související příspěvky

Moderní sprchové kouty – přehledně na jednom místě

redakce

Co nechybí ve správné České ložnici…

redakce

Kulla interdum ersus senectus

redakce