BYT

Spárovky prvotřídní kvality pochází z díly společnosti BRENUS s.r.o.

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Společnost BRENUS s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej dřevařských materiálů, mezi které patří také spárovky. Jejich široký výběr a vysokou kvalitu ocení profesionálové i domácí kutilové.


Precizní dřevo jako základ kvality

Společnost BRENUS s.r.o. vyrábí spárovky pouze z prvotřídního dřeva, což je zárukou jejich vysoké kvality. Spárovky vyrábí z veškerých dostupných evropských dřevin. V nabídce najdete spárovky vyrobené z dubu, ořechu, třešně, javoru, jasanu a další běžných dřevin.

BRENUS s.r.o. ale nabízí také spárovky, které jsou vyrobené z exotických a amerických dřevin. Tyto spárovky se vyznačují netradičním designem a extrémní odolností. V nabídce jsou spárovky z dřevin jako je wenge, ovangol, sapeli, merbau a další.

 

Čistá, rustikální, se suky a další

Žádný interiér není stejný, a proto BRENUS s.r.o. nabízí spárovky také v několika variantách kvality. Umí vyrobit spárovku čistou, rustikální, se suky pro vylití voskem, případně cínem nebo kombinaci těchto vlastností. Rádi vyhoví vašim individuálním požadavkům. Dodají vám spárovky v provedení, jaké budete chtít a také v jakémkoliv množství.

Další produkty

Kromě spárovek se společnost BRENUS s.r.o. zaměřuje také na výrobu a prodej biodesek a lepených nebo hoblovaných hranolů. Ať už si u BRENUS s.r.o. objednáte jakýkoliv produkt, jistotu máte jedinou – budete se těšit z prvotřídní kvality.

Kompletní nabídku společnosti BRENUS najdete na www.brenus.cz.

Související příspěvky

Kolekce Witex Color a Witex Color+: Individuální design pro nadstandardní bydlení

redakce

Nadčasová elegance a osobitý design

redakce

Co nechybí ve správné České ložnici…

redakce