BYT

TREND: BAREVNÉ SPOTŘEBIČE

Konec smutným zimním barvám! Počasí je nevyzpytatelné, zato barevné spotřebiče fungují na náladu spolehlivě. Letošní móda září barvami. A kuchyňské spotřebiče nezůstávají pozadu. V nabídce barevných spotřebičů stále drží první místa značka Smeg, která má opravdu co nabídnout. Od ledniček, po pračku až k toustovači. Na výběr je z mnoha barev – nejpopulárnější je stále červená, krémová a mentolově zelená neboli mint barva. Můžete si tak domů pořídit krémovou lednici a k ní skvěle padnoucí červenou varnou konvici s mixérem. Celý Váš byt může zazářit v barvě, na kterou si jen vzpomenete. Barvy můžete kombinovat s černou, výsledkem je pak luxusní dojem z interiéru.

Chcete mít doma něco opravdu extra? Pak si pořiďte lednici, na kterou se dá psát! Barva funguje jako klasická černá tabule, stačí si jen pořídit křídy a můžete si nechávat vzkazy, psát nákupní seznamy nebo kreslit. Tuto dominantu poskytuje Smeg FAB28RDBB. Ve fantazii se meze nekladou a další extravagantností této značky je chladnička z džínoviny. Ano i takové skvosty můžete mít u Vás v kuchyni. Stačí si jen vybrat na www.nove-levne.cz.

Pokavaď raději zůstanete u nerezové klasiky, také je z čeho vybírat. Zde jednoznačně vede značka Liebherr. Při výběru je dobré se zaměřit na energetickou třídu, spotřebu, NoFrost a BioFresh zóny. Všechny tyto informace naleznete na energetickém štítku spotřebiče. Odborníci v eshopu www.nove-levne.cz vám s výběrem rádi poradí. Okouzlili Vás barvy léta? Můžete také navštívit kamennou prodejnu na adrese Průmyslová 566/5, 109 00 Praha 10-Malešice, kde si spotřebiče skladem prohlédnete v celé své kráse.

Související příspěvky

Na Praze 4 vznikne atraktivní projekt – Rezidence Hadovitá

redakce

3 důvody, proč vsadit na revoluční dryperátor!

redakce

Zeolit – přírodní novinka, která vám pohlídá čistotu vody

redakce