BYT

Byty Na Vackově podruhé? Úspěšný projekt se dočkal pokračování

Slavný citát Jana Nerudy „kdo chvíli stál, již stojí opodál“ můžeme s ohledem na současnou situaci na realitním trhu parafrázovat na „kdo zaváhal při koupi bytu, již musí bydlet v nájmu“. Současná situace zájemcům o vlastní bydlení příliš nepřeje a kdo peníze má, naráží na nedostatečnou nabídku. Ale nic není úplně černobílé, developerský projekt Byty Na Vackově nabídne další dvě stovky bytových jednotek. V oblíbené lokalitě horního Žižkova byla zahájena druhá etapa výstavby.

Oáza klidu uprostřed barvitého centra

Současný Žižkov plně odpovídá požadavkům na moderní městskou čtvrť. Divadla, kina, nákupní galerie, sportoviště, ale také zelené plochy jako stvořené k odpočinku. K tomu navrch velmi dobrá dopravní dostupnost – bez nadsázky jde o místo, které většině rezidentů nedá vážný důvod ke stěhování.

Co se však týče na východ situovaného Vackova, stále se jedná o klidné bytové zázemí pro příznivce soukromí. A nyní si budou moct tuto neodolatelnou kombinaci vychutnávat další lidé – jednotlivci, páry i rodiny s dětmi. Právě pro ně budou určeny moderní byty na Praze 3 vznikající v rámci další etapy projektu Byty Na Vackově.

Moderní bydlení ve vysokém standardu

Další fáze výstavby přidá ke stávajícím pěti bytovým domům další čtyři budovy. Nabídka nových bytů čítá celkem 208 položek a k nim si mohou budoucí rezidenti zakoupit 91 garážových stání. Na své si přijdou také zájemci o nebytové prostory.

Za realizací vizuálního pojetí rezidence stojí renomovaný pražský ateliér KAAMA. Mezi charakteristické znaky bytových domů v nízkoenergetickém standardu B patří kvalitní materiály, elegantní linie, minimalistické pojetí a důraz na funkčnost. A právě tyto ingredience dají vzniknout místu, které se bude moct honosit titulem skutečného domova.

Více o standardech, lokalitě či financování najdete na stránkách byty.navackove.cz, kde si navíc můžete prohlédnout dispozice nových bytů a jejich ceny.

Související příspěvky

Povlečení od Matějovského nabízí široký výběr trendy barev a vzorů

redakce

ŽUMPY, SEPTIKY, ČOV

redakce

Vše potřebné pro osazení koupelny správným osvětlením

redakce

1 komentář

Věra 7. 9. 2022 at 8:40

Jestli budou developeři nabízet takto nové a připravené projekty ještě nějaký ten čas, tak vám povídám, že manžel to nevydrží a zase nařídí nové stěhování kanceláře. On je do těch interiérových prvků naprostý blázen, to se mu musí nechat. Ale já jako účetní vidím, že to nedává finančně vůbec smysl.

Diskuze je uzavřena.