BYT

Italský designový nábytek vnese do interiéru dokonalost!

Pokud máte rádi luxus, kvalitu a moderní design, nebaví vás nudné nabídky prodejců, kteří vlastně nabízejí to samé pořád dokola a chcete něco jedinečného, měl by vás zajímat italský designový nábytek, který se konečně dostává i na český trh.

 

Salon Cardinal nabízí hned několik dokonalých řešení

Moderní italský designový nábytek přináší na český trh Salon Cardinal – prodejce luxusního nábytku nejen od italských ale i od anglických a holandských výrobců. Celkem salon zastupuje více než 100 různých značek, takže je nabídka více než bohatá. Salon Cardinal to je výrazný, elegantní nábytek, který překvapuje vždy osobitým designem a je určený hlavně pro milovníky luxusu.

 

 

Kompletní zařízení domácnosti ve velkém stylu

Salon Cardinal nabízí jednotlivé kusy nábytku i zajímavé sestavy a kombinace, které vybaví celou místnost. Skvělým důkazem toho jsou například moderní dětské pokoje, které nabízí Salon Cardinal hned v několika různých variantách. V nabídce jsou dětské pokoje pro nejmenší děti i moderní studentské pokoje. Salon Cardinal samozřejmě nabízí i italský designový nábytek do dalších místností bytu či domu. Italskou eleganci můžete vnést do obývacích pokojů, ložnice a třeba i kuchyně a koupelny, jídelny nebo i do pracovny. To už záleží jen na vás. Specialitou v nabídce jsou krásné a prostorné sedací soupravy, které překvapí dokonalým designem a absolutním pohodlím. Do ložnice si potom můžete pořídit nádhernou čalouněnou postel, ke které si můžete koupit i noční stolek či třeba polici pod TV – vše sladěno k dokonalosti. Salon Cardinal samozřejmě nabízí mnohem více.

Vše si můžete prohlédnout na www.saloncardinal.com nebo přímo v showroomu Salon Cardinal, který se nachází v pražském Karlíně v přízemí moderní kancelářské budovy River Garden.

 

 

Související příspěvky

Rohové vany jsou hitem dnešní doby

redakce

Investice do nízkoenergetického domu se vyplatí!

redakce

Kupujeme sedačku

redakce