BYT

Rekonstrukce lodžie nebo balkonu nemusí mít hororový scénář

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Kde jinde si lépe vychutnáte ranní nebo odpolední kávičku než na krásně zařízené lodžii nebo balkonu. Také už se vaše lodžie nebo balkon podobá spíše rozpadlému čemusi? Dejte jim nový punc společně s odborníky ze společnosti PANEL – PROJEKT s.r.o.

 

Od návrhu po realizaci

Právě rekonstrukce lodžií a balkonů patří do specializací této společnosti. Vyškolení profesionálové z PANEL – PROJEKT s.r.o.vám navrhnou postup prací šitý na míru právě vám. Vy do projektu můžete samozřejmě přinášet i své vize a nápady. Optimální cesta se vždy najde. Důležitou konečnou metou je především vaše maximální spokojenost a funkční a zmodernizovaná lodžie nebo balkon.

Revitalizace jako kompletní služba

Společnost PANEL – PROJEKT s.r.o. nabízí ale mnohem více. Již řadu let se také specializují na celkové revitalizace panelových domů. Mimo jiné také nabízí vyřízení veškerých potřebných materiálů a dokonce i pomocnou ruku při zařizování dotací. Stačí se na ně obrátit a o revitalizaci panelového domu se nemusíte téměř starat. Nabídka společnosti je kompletní. Kromě provedení prací jako je aplikace fasády nebo zateplení, nabízí i dodávku a montáž prvotřídních plastových oken, balkónových dveří, plastových dveří, vstupních hliníkových dveří i schránek.Záleží pouze na vašich požadavcích a představách.

Zajímavá cena pro každého

PANEL – PROJEKT s.r.o. má pro své zákazníky kromě profesionální práce připravenu i skvělou cenu. Společnost nabízí i předběžné tepelně technické posouzení, které je určeno pro orientační posouzení stavu jak jednotlivých konstrukčních prvků, tak celého objektu, z hlediska tepelných ztrát způsobených prostupem tepla obálkou domu zcela zdarma! Jeho součástí je i orientační vyčíslení předpokládaných úspor energie! Takže víte dopředu, jaká investice bude potřeba.

Více informací najdete na www.panel-projekt.cz.

Související příspěvky

Programy Ekonomických staveb – výběr pro všechny

redakce

Nechte se okouzlit s EsParadis

redakce

Řešení, která vám nejen ušetří náklady za vodu

redakce