BYT

Pro vaše hobby nářadí profi

Jste kutil? Pracujete ze srdce rád s kvalitním nářadím? Právě pro vaši dílnu, domácnost či zahradu sháníte nové „kousky“? Pokud vaše odpověď alespoň na dvě uvedené otázky je kladná, jste ve správný čas na správném místě! Prosím, vstupte!

Právě se nacházíte v internetovém obchodě www.orlik-kompresor.cz , kde vám nabízíme velký výběr nářadí a pracovních pomůcek pro dům, dílnu i zahradu různých značek – například Makita, Hitachi, Orlík, Extol, a další.

Na své si u nás přijdou jak profesionální řemeslníci, tak příležitostní kutilové, kteří ale vědí, že s kvalitním nářadím jde práce lépe od ruky a také víc těší. U kutilů se ještě trochu zdržíme. V dnešní době vzniká či už existuje množství webů zaměřených na dům a zahradu, ale kvalitu, aby člověk pohledal. Mnoho e-shopů nabízí rádoby kvalitní nářadí, ale při detailnějším pohledu zjistíte, že se jedná pouze o napodobeniny s pochybným původem na východ od nás. „Kutil, aby se v tom vyznal.“ U nás nabízíme kvalitní hobby nářadí od domácích i zahraničních výrobců. Že tyto výrobce skutečně zastupujeme a že vámi zakoupené zboží je pravé si nejlépe ověříte na jejich webových stránkách nebo internetovým dotazem. Pro začínající kutily nabízíme i konzultační servis. Probereme možnosti vašeho nákupu se zaměřením na odpovídající potřebu. Doporučíme vám, které nářadí, s jakým výkonem a v jaké cenové relaci se právě pro tu vaší činnost hodí. Smyslem naší práce není za každou cenu prodat, ale upřednostňujeme spokojené zákazníky, kteří se rádi vrací a také nás doporučujíc svým blízkým a známým. A co hlavně, nářadí od nás, jim slouží dlouhý čas.

To se nám bohatě vyplácí i v „profi“ oddělení. Profi zákazníci přesně vědí co potřebují a pokud jsou spokojeni jiného dodavatele nehledají a stávajíc se tak našimi věrnými zákazníky. Nabízíme i v této sekci celou řadu kvalitního nářadí od ručního nářadí, brusek, vrtaček, přes vrtací a bourací kladiva, po vysokotlaké myčky či kompresory. Vždyť kdo jednou měl ve vybavení své firmy například kompresor Orlík, vždycky se k této značce bude vracet, protože má punc kvality a dlouhé životnosti. Kompresory Orlík nabízíme v mnoha výkonových i cenových relacích. Ty velké, speciální, Orlíky zajistíme v součinnosti s výrobcem, který nám zajišťuje technické konzultace na tyto speciální požadavky zákazníků.

Celkově se tedy snažíme vyhovět přáním a potřebám všech zákazníků. S námi vybavíte jak dílnu ve svém novém rodinném domě, tak tu, kterou otvíráte jako profesionální řemeslník. Začnete zřejmě u dílenských skříní a úložných boxů pro jednotlivé ruční nářadí. Vše máme na skladě. Pokračujete výběrem drobného nářadí AKU, goly, vrtačky, šroubováky, brusky, apod. Větší nářadí do dílny bude už na specializaci řemesla, ale své si tu najde takřka každý. Nezklameme vás ani co se týká vaší zahrady. Nabídka zahradní techniky je široká a kvalitní. Pořídit si u nás můžete například i skleník, pařník nebo zahradní domek. Na vše je třeba si posvítit, takže výběr osvětlení pro zavěšení, položení, podsvícení, nasvícení je také hodnotný. No a nakonec se u nás i obléknete do pracovního. Máme v nabídce různé pracovní oděvy a ochranné pomůcky.

Ještě váháte jestli vyrazíte do přelidněného hobby centra a nebo zda si uvaříte kávu a jedním klikem se octnete v ráji pro řemeslníky? Možná vás přesvědčí některá z prodejních akcí, které na našem webu www.orlik-kompresor.cz průběžně běží. Jedná se o výhodné nákupy vybraných druhů nářadí a pracovních pomůcek. Chystáme je pro vás ve spolupráci s jednotlivými dodavateli – Makita, Hitachi, Dolmar, Einthel, Extol a dalšími. Sledujte náš web a budete  v obraze.

 

Michal Weselowski
Čejkovice 66
Hluboká nad Vltavou
Tel: 774 233 336
728 444 607

www.orlik-kompresor.cz www.naradim.cz


Související příspěvky

Obývací pokoj, do kterého se pohodlně vejdou všichni vaši hosté

redakce

Chcete bydlet v novém? Mělo by vás zajímat jedno jediné místo!

redakce

Houpací křeslo je ideální společník

redakce