BYT

ČINČALA BUM a je tu váš dům!

Zdá se to tak jednoduché. Nechali jste si zpracovat projekt na váš dům snů a dopadl přesně podle vašich představ.  Konečně jsou pohromadě i finance. Také stavební řízení je na dobré cestě. Zbývá se tedy jen napevno rozhodnout, kdo dům postaví. Činčala bum a je tu váš dům!

Že nevěříte na kouzla? Ani nemusíte. „Činčala bum a je tu váš dům“ je konstatování, nikoliv kouzlo. Pokud váš výběr mezi stavebními firmami padl na rodinnou stavební firmu ČINČALA,  www.cincala.cz , jste stoprocentně na dobré cestě k vašemu vysněnému domu. Tato stavební firma pro vás staví již téměř patnáct let. Za tu dobu se může pochlubit velkým množstvím spokojených zákazníků, ale také mnoha úspěšně dokončenými realizacemi. Zpočátku to byly převážně opravy a rekonstrukce domů a rekreačních chat v rámci Severní Moravy. Později přibyly  přestavby rodinných domků, půdní vestavby, zahradní altány, přístřešky, stání pro auta a kompletní stavby na klíč. Firma je žádaná také pro menší komerční stavby nebo dílčí stavební dodávky pro tyto stavby. Působnost firmy se rozšířila na Jižní Moravu. To už je tedy pořádná porce a je nad slunce jasné, že se firmě daří. Také vás napadá, jak je to možné, když hodně společností hořekuje na nedostatek zakázek a nepřízeň doby? Její úspěch spočívá v kvalitě práce a v seriozním a profesionálním přístupu k zadavateli. Jak to vypadá v praxi?

Činčala stavební firma je firmou rodinnou. Všichni tedy táhnou „za jeden“ provaz. Své spolupracovníky a zaměstnance si vybírají velice pečlivě. Za ta léta už vědí, jak včas rozpoznat, kdo pracovat chce a kdo o práci jen mluví. S takovými se rychle loučí. Proto se na kvalitu odvedené práce této firmy dá  bezezbytku spolehnout. A jejich profesionální přístup k zákazníkům – zadavatelům? Klíč je v serióznosti a profesionalitě. Dodržování smluv a dohod je základem. Pokud se něco nepodaří, jak by mělo, i v takovém případě je samozřejmostí  přímé jednání, vstřícnost a vyřešení záležitosti k oboustranné spokojenosti. Zdá se vám vše, jak z říše pohádek? Je to příjemná realita. Pokud se chystáte stavět, můžete se o ní sami přesvědčit. Litovat určitě nebudete.

 

MARTIN ČINČALA
Vělopolí 82
Tel.: 603 257 069
603 181 822


Související příspěvky

Xulla sempe racen

redakce

Co chybí vašemu obývacímu pokoji k naprostému komfortu?

redakce

Byty ve vrchních patrech bytových domů jsou náchylné k únikům tepla nejvíce

redakce