BYT

Policové regály do spíže musí být na míru

Kdo má doma spíž, ten má, pokud jde o prostor na skladování potravin, vyhráno. Ale to jen v tom případě, že si pořídí policové regály na míru, které dovedou využít prostor zcela naplno.

Kdo bydlel v domě se spíží, ví, jak tuto část domu postrádáme, když se pak nastěhujeme někam do menšího bytu a chybí nám pořádný prostor na skladování potravin. I když někteří z nás sice spíž mají, neumí ale tento prostor správně využít. Chyba je v zařízení spíže. Každá spíž totiž potřebuje jednu důležitou věc. Tou jsou na míru navržené regály do spíže. Bez nich vám dá spíž méně než menší potravinová skříňka v kuchyňské lince. Využijte prostor spíže skutečně do posledního milimetru.

 

Jak vybrat policové regály do spíže?

V první řadě to chce využít skutečně veškerý prostor. Vhodné je dokonce regály vytáhnout až po strop. Určitě využijete i takto vysoko umístěné prostory. Hodí se na uskladnění věcí, které třeba potřebujeme k ruce pouze jednou v roce, nebo ještě méně často. V tomto případě nejde většinou o potraviny, ale spíše o kuchyňské náčiní či další pomůcky. I ty totiž skladujeme často ve spíži, protože ne vše se nám vejde do kuchyňské linky.

Regály musí být z materiálu, který je odolný a bezúdržbový. To, že nám vytečou kompoty, něco se rozbije či vylije, není vůbec nic neobvyklé. Odolný regál, nejlépe kovový, jen snadno utřete a po nehodě nezůstane ani stopa.

Kvalitní kovový regál na míru v profi provedení zajistí též dokonalou stabilitu a nosnost polic. Tohle je další důležitý parametr při výběru. Regály do spíže i regály do komory musí být nosné, aby unesly poměrně velkou zátěž. Už jen zavařeniny nejsou vůbec lehkými. Navíc chceme každou polici využívat naplno a nemuset se ohlížet na to, že se nám již pod pěti sklenicemi police trvale ohne, a ještě se z ní okurky či nevábně vonící pesto z medvědího česneku skutálejí a rozbijí.

 

Profi regály z Regalsistem.cz

Kdo chce skutečně kvalitní regály na míru, s dostatečnou nosností, ten je musí nakoupit u profesionálů. Takové regály vám nabídne e-shop Regalsistem.cz. Regálovou sestavu vám sestaví na míru, ale využít lze i online návrhář policových regálů, kde si je navrhnete svépomocí.

Související příspěvky

Víme, jak vypadají dokonalé kuchyně. Poznejte je taky

redakce

Není masiv jako masiv

redakce

PR Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s. r. o.

redakce

1 komentář

Vaše Eva 31. 10. 2022 at 10:23

U nás ve spíži je plno regálů. Máme totiž takovou větší místnost, kde jsou všechny potraviny. Teď ještě manžel objednával žrádlo pro psa, tak teda nevím kam to dáme. Garáž je nám také malá. U nás se prostě hodně jí no. Ale dbáme také na dobré potraviny. Třeba guarana guaranu kupujeme už několik let.

Diskuze je uzavřena.