BYT

Policové regály do spíže musí být na míru

Kdo má doma spíž, ten má, pokud jde o prostor na skladování potravin, vyhráno. Ale to jen v tom případě, že si pořídí policové regály na míru, které dovedou využít prostor zcela naplno.

Kdo bydlel v domě se spíží, ví, jak tuto část domu postrádáme, když se pak nastěhujeme někam do menšího bytu a chybí nám pořádný prostor na skladování potravin. I když někteří z nás sice spíž mají, neumí ale tento prostor správně využít. Chyba je v zařízení spíže. Každá spíž totiž potřebuje jednu důležitou věc. Tou jsou na míru navržené regály do spíže. Bez nich vám dá spíž méně než menší potravinová skříňka v kuchyňské lince. Využijte prostor spíže skutečně do posledního milimetru.

 

Jak vybrat policové regály do spíže?

V první řadě to chce využít skutečně veškerý prostor. Vhodné je dokonce regály vytáhnout až po strop. Určitě využijete i takto vysoko umístěné prostory. Hodí se na uskladnění věcí, které třeba potřebujeme k ruce pouze jednou v roce, nebo ještě méně často. V tomto případě nejde většinou o potraviny, ale spíše o kuchyňské náčiní či další pomůcky. I ty totiž skladujeme často ve spíži, protože ne vše se nám vejde do kuchyňské linky.

Regály musí být z materiálu, který je odolný a bezúdržbový. To, že nám vytečou kompoty, něco se rozbije či vylije, není vůbec nic neobvyklé. Odolný regál, nejlépe kovový, jen snadno utřete a po nehodě nezůstane ani stopa.

Kvalitní kovový regál na míru v profi provedení zajistí též dokonalou stabilitu a nosnost polic. Tohle je další důležitý parametr při výběru. Regály do spíže i regály do komory musí být nosné, aby unesly poměrně velkou zátěž. Už jen zavařeniny nejsou vůbec lehkými. Navíc chceme každou polici využívat naplno a nemuset se ohlížet na to, že se nám již pod pěti sklenicemi police trvale ohne, a ještě se z ní okurky či nevábně vonící pesto z medvědího česneku skutálejí a rozbijí.

 

Profi regály z Regalsistem.cz

Kdo chce skutečně kvalitní regály na míru, s dostatečnou nosností, ten je musí nakoupit u profesionálů. Takové regály vám nabídne e-shop Regalsistem.cz. Regálovou sestavu vám sestaví na míru, ale využít lze i online návrhář policových regálů, kde si je navrhnete svépomocí.

Související příspěvky

Kvalitní spánek i probouzení díky Bonatex.cz

redakce

Xulla sempe racen

redakce

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti revizních dvířek pro domácnosti?

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.