BYT

Nová etapa rezidenčního projektu v Praze nabízí skvělé bydlení

Máme dobrou zprávu, ceny bytů začínají být opět příznivé, takže nastává čas, abyste uvažovali, že si koupíte vlastní bydlení, nebo zainvestujete. Kde? Už jste přemýšleli o rezidenčních lokalitách?

Nové byty Praha

Pokud žijete v Praze, jistě vnímáte, že se zde stále staví. Nové byty Praha jsou stále lukrativní pro investory, naštěstí nyní jejich cena klesá, takže mají šanci pořídit něco vlastního i méně majetnější. V každém případě je byt v Praze skvělou investicí. Máte zde nejvíce pracovních možností, vše je při ruce, máte blízko služby, obchody. A jaká je nejlepší lokalita? Ta blízko centra. Zadejte do vyhledávače „novostavby Praha“, „byty Praha“ a podobně, a zjistíte, že centrum nemusí být středobodem ruchu. Blízko se nachází klidná zákoutí, odkud za pár minut do centra zajdete i pěšky. Například byty na Žižkově. Podívejte se na projekt Byty Na Vackově od společnosti Metrostav Development, kde je opravdu velký výběr bydlení. Blízkost centra, přijatelné ceny, velké rozpětí dispozic od jednopokojových bytů o velikosti 31 m2 až po pětipokojový byt s plochou 114,90 m2.

Novostavby Praha

Byty Vackov staví 209 nových jednotek a ještě 166 z nich nemá své budoucí majitele. K dispozici máte jednotky 1+kk až 5+kk, k některým bytům jsou k dispozici i garážová stání, sklepní kóje v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních podlažích. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B. A co se týká designu, tak v exteriéru i interiéru najdete minimalisticky design, který vám dovolí dotvořit si domov dle svého vkusu. Podívejte se na ceník volných bytů na webu. Tyto rezidenční projekty v Praze jsou velmi žádané, protože najdete modernu v historickém centru, dále zmiňovaný klid, dostupnost. A to vše za příznivé ceny. Nenechte si ujít příležitost a investujte do svého.

Související příspěvky

Pronájem bytu v Praze – na vlastní pěst nebo s realitní kanceláří?

redakce

Nové moderní bydlení v Praze – objevte Zahrady Opatov!

redakce

Domovní vodoměrné šachty k připojení vodovodní přípojky

redakce