BYT

Originální nápad: Kuchyně na zkoušku

Pořídit si novou kuchyni, to je téměř stejný proces, jako si koupit nové auto: konečný výběr bude asi sotva výsledkem pouhého shlédnutí obrázků a přečtení popisu designu a funkcí, dat o výkonu motoru… Stejně se nerozhodnete dřív, dokud si komfort a jízdní vlastnosti vozu nevyzkoušíte na vlastní kůži.

Totéž platí o kuchyni: sebedokonalejší grafický návrh ani obrázek, natož technický výkres, nedokáže poskytnout stoprocentní představu o finální sestavě, o designu, uspořádání skříněk, o množství a podobě úložných prostor. Kdyby tak šlo zkompletovat si ji v reálné velikosti a vyzkoušet ještě předtím, než ji budeme mít opravdu doma, říkáte si… To ale opravdu není problém! Tedy pokud využijete službu  firmy Blum. Tam si totiž opravdu můžete zdarma sestavit kuchyni ve skutečné podobě ještě před tím, než se vámi vybraný výrobce opravdu pustí do její výroby.

„Zkušební“ kuchyně je ze skutečných skříněk, které můžete snadno libovolně přesouvat, otevíratelnými zásuvkami a dvířky, vybavené reálnými potravinami a nádobím.

Snadno si tak můžete ověřit všechny parametry zvolené sestavy, ať už jde o dispozice a ergonomii, nebo úložné prostory a návaznost pracovních ploch a jednotlivých zón.  Do návrhu je navíc možné po vyzkoušení navrhované kuchyně zapracovat jakékoliv změny či nové nápady a požadavky, s jejichž řešením pomohou firemní odborníci. Služba je pro Váa nezávazná, její výsledek lze pak použít v libovolném kuchyňském studiu.

Dynamic space využije každý centimetr

Předmětů, které je v kuchyni nutné uložit, je nepřeberné množství. Ať už jde o talíře, hrnky a příbory, pracovní pomůcky, hrnce a pánve, koření, zásoby a chlazené potraviny… Možnosti a potřeba úložného prostoru se odvíjí nejen od velikosti kuchyně, ale také od životního stylu rodiny, závisí i na způsobech vaření a nakupování, na počtu členů domácnosti. Nejlépe, smysluplně a ergonomicky ho umí využít systém Dynamic space: nový standard z hlediska optimálního členění kuchyní, ergonomie a úložných prostor, jenž spatřil světlo světa právě díky vývojářům světového prestižního výrobce kuchyňského příslušenství BLUM. Dokázali totiž zužitkovat možnosti vycházející například z použití plnovýsuvů, vyšších zadních a bočních stěn ve výsuvech, prostřednictvím nového řešení rohových či dřezových skříněk nebo potravinových skříní, i díky sofistikovanému příčném a podélnému členění zásuvek a skříněk. V kuchyni koncipované podle těchto principů se nachozené cesty zkrátí, úkonů a pohybů je až o čtvrtinu méně. Výrazně se sníží i čas strávený při práci v kuchyni, o všech uložených předmětech získáte dokonalý přehled a budete k nim mít lepší přístup.

 

DYNAMIC SPACE přináší

dostatek úložného prostoru pro více věcí ● díky plánování kuchyňských zón optimální pracovní postupy ● kvalitnější pohyb na dlouhá léta dopředu ● více ergonomie ● pořádek a přehled

 

BLUM s. r. o., Kolbenova 19, Praha 9
Tel.: +420 281 090 161
Fax: + 420 281 862 026
Mobil.: + 420 602 626 481
E-mail: jaroslav.doutnac@blum.com


www.dynamicspace.com

 


Související příspěvky

Bidetové sedátko MULTICLIN PRO II – nový rozměr intimní hygieny

redakce

Designové linie značky Concept ukazují koncepční řešení kuchyně

redakce

Stále čistá okna a výlohy? S Nano impregnací ano!

redakce

1 komentář

Alex 18. 12. 2014 at 11:09

To je moc dobrý nápad! Našel jsem pěknou galerii fotek kuchyní, kde se můžete inspirovat 😉 http://www.living.cz/galerie/kuchyne-superfotogalerie.html

Diskuze je uzavřena.