BYT

Zatemňovací závěsy

Závěsy v interiéru plní dvojí funkci. Můžou být pouze jako dekorace, nebo můžou zastoupit funkci žaluzií či rolet.

Takzvané black-out, neboli zatemňující závěsy, jsou vaší ochranou, pokud máte okno místnosti natočeno na sluneční stranu nebo na hlučnou silnici. Kromě zatemnění místnosti mají i schopnost pohlcování hluku. Závěsy z takové látky jsou někdy prostě nutné v dětských pokojích. Látka se málo čím odlišuje od obyčejné a může být použita téměř pro všechny druhy závěsů. Takové závěsy obdivuhodně spojují dekorační i praktickou funkci.

Black-out závěsy prodávané v RALI Decor, představují třívrstvou světlo nepropustnou látku, zajišťující ochranu od slunečních paprsků, neonových světel reklam a pouličního osvětlení.

Látka má schopnost tlumení hluku a tepelnou izolaci. Světlo nepropustná látka typu „black-out“ je odolná vůči vyblednutí, může se lehce nařasit a zachovává své vlastnosti po celou dobu životnosti. Látka black-out bývá široce využívána pro závěsy v hotelích, v obchodních centrech, v domácím interiéru, včetně pro úpravu domácího kina.

V případě, že je stínění zajištěno jinými prvky, jako jsou například rolety či žaluzie, přichází na řadu závěs jen jako dekorační látka.  Výběr je opravdu pestrý, jak v barevných možnostech, tak v druhu materiálu.

Tady bychom vám chěli představit novou kolekci saténových závěsů od firmy RALI Decor. Saténový závěs je jednostranně potištěný a slouží spíše k dekoračním účelům, případně k částečnému zastínění.

RALI Decor, s.r.o.

  • Adresa: Pod Výtopnou 993, 739 92 Návsí
  • Telefon: +420 558 352 244
  • Fax: +420 558 352 244
  • Email:rali@rali.cz

www.rali.cz

Související příspěvky

Moderní obývací stěna nesmí dusit interiér

redakce

Fólie pro dvířka od společnosti TRACHEA – dejte nábytku moderní tvář

redakce

I garnýž může dodat interiéru osobitý styl! Jakou vybrat?

redakce