BYT

Novinky v nabídce firmy Vopi – koberce nejen na schody

Schodiště s kobercem dnes už nepotkáte jen na zámku nebo na filmovém festivalu. I u vás doma může být tato kombinace ideálním řešením.

Například, pokud máte kluzké schody nebo jsou vzhledově ošklivé. A proto přemýšlíte o jejich rekonstrukci. Nebo naopak – máte schody úplně nové a chcete je co nejdéle uchránit před ošlapáním? Právě v těchto případech doporučujeme využít nášlapové koberce.

Koberce na schody plní několik funkcí. Mají krásný design, protiskluzovou technologii a snadno se udržují. Hodí se do každé domácnosti, kanceláří atd. Nejenom údržba těchto koberců je jednoduchá, ale i samotná instalace do interiérů. Zejména výborně přilnou na každý povrch. Na spodní straně koberce je speciální lepicí páska, kterou připevníte koberec na schody. Je to opravdu jednoduché.

Lemy těchto moderních koberců jsou obšity a pro dokonalejší ochranu schodu a trvalé udržení tvaru, mají pevnější hranu. S těmito koberci už nemusíte mít strach, že na schodech uklouznete nebo že se vaše nové schody brzy opotřebují.

V neposlední řadě plní koberce i funkci estetickou. Pokud máte na schodišti jakýkoliv takovýto problém, nášlapové koberce ho bezpečně skryjí.

Nabídka je opravdu široká
Na našem trhu najdeme nepřeberné množství různých druhů, barev a designu nejenom schodišťových koberců.

Jednou z trendových novinek jsou koberce Johanna 3D. Jak už z názvu vidno, jedná se o speciální kobercovinu, která vytváří na první pohled 3D efekt.

Další velkou akční novinkou jsou kobercové běhouny, které si můžete u havlíčkobrodské firmy Vopi nechat vyrobit libovolné délky. Hodí se do hal, předsíní nebo chodeb rodinných domů, bytů či kanceláří. Můžete ho položit kdekoliv, ať už máte plovoucí podlahu, dlažbu nebo parkety. Běhoun dodá místnosti útulnější ráz. I tyto koberce se velice snadno udržují. Výhodou běhounů je jejich jednoduchá vyměnitelnost a přemístitelnost.

Pro ty, kteří milují barevné variace, má firma Vopi ve své nabídce rozličné barevně pruhované kombinace kobercových běhounů. V jejich repertoáru naleznete i tříbarevně kombinované schodišťové nášlapy Dublin. Nebo máte rádi jednobarevnost? I tady vám vychází návrháři společnosti Vopi vstříc, svou nabídkou nášlapových koberců Rio.

Vyznáváte jednoduchost? V tom případě se zaměřte na kusové koberce Eton, které jsou jednoduchým a přesto moderním doplňkem každé domácnosti. Jejich barvy jsou jasné a zářivé. Dalším favoritem jsou kusové koberce Panama. I tyto jsou nenáročné na údržbu, skvěle vypadají a jsou cenově dostupné. Raději byste ručně tkané koberce? I v tomto vám ve Vopi vyjdou vstříc v podobě nádherně ručně vyrobených koberců Vancouver.

Jsou kvalitní, provedené v moderním designu. Tyto luxusní nášlapy jsou k dostání ve 4 barvách. Podobně jako u koberců Vancouver, tak i schodišťové nášlapy Madrid se mohou pyšnit kvalitou a nádherně jasnými barvami.

Nezaujala vás ani jedna nabídka? V tom případě se podívejte na kusové koberce Maladives, které jsou přímo ideální do každé domácnosti, pro své hřejivé tóny a snadno udržovatelný materiál.

Čím koberce ošetřovat…
Údržba moderních koberců je velice snadná a jednoduchá. V případě znečistění se kobereček čistí měkkým kartáčkem a mýdlem nebo pracím práškem. I tady je velký výběr čistících prostředků. Vybrat se dá z kvalitních, antialergenních a jemně vonících čistících přípravků ve spreji nebo v kapalném stavu. Tyto jsou určeny pro ruční čištění nejenom schodišťových nášlapů, ale i čalouněného nábytku a autočalounění. Dodávají jim měkkost a hebkost a co je nejdůležitější, chrání a oživují jejich barvy. Po vyčištění zanechává čistící prostředek v místnosti příjemnou vůni.

Pokud se rozhodnete pro jakýkoliv druh nového koberce do domácnosti nebo kanceláře, docela určitě si z pestré nabídky společnosti Vopi vyberete takový, který vám bude nejvíce vyhovovat, ať už barvou, designem nebo materiálem. A současně jsou jejich koberce ale i cenově velmi příznivě nakloněny všem zákazníkům – jejich přáním a možnostem.

Více informací: http://www.vopi.cz/

Kontakt: Tel.: 569 640 642, mobil: 733 528 899

Související příspěvky

Revoluční konvektory do podlahy od Licon

redakce

Trápí vás nepořádek v kuchyňských zásuvkách? Asi nemáte ten správný systém členění!

redakce

Bydlení Na Kopečku – to rozhodně neznamená být odříznutý od civilizace!

redakce