BYT

Rodinné domy – 8 jedinečných variant řešení

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Vybrat rodinný dům vyžaduje notnou dávku času a důkladného přemýšlení. Společnost Betonové stavby – Group s.r.o. výběr rodinného domu usnadňuje příjemnou nabídkou typizovaných rodinných domů. Inspirujte se…

Rodinný dům osmkrát jinak

Společnost Betonové stavby – Group s.r.o. nabízí pro všechny, kdo hledají efektivní bydlení, řešení v osmi podobách. V jejich nabídce totiž naleznete osm variant typizovaných řešení dispozic a tvarů rodinných domů.

          

Výběr záleží už jen na vás

Nejmenší z nabízených domů je samostatně stojící rodinný dům 3 + 1, který je řešený jako jednopatrový s možností rozšíření o obytné podkroví. Tento dům je finančně nenáročný a je možné ho umístit i na malé pozemky. Najdete zde ale i větší domy – tak například samostatně stojící rodinný dům 7 + 1 s obytným podkrovím a garáží s „hobby”. Tento je možné využít i jako dvougenerační. Další je samostatně stojící rodinný dům 6 + 1 s obytným podkrovím a garáží pro dva automobily, který je vhodný i pro výstavbu ve svažitém terénu. V nabídce společnosti najdete také zajímavý dvoupodlažní samostatně stojící rodinný dům 4 + 1 s terasou, kterou lze zastřešit a vytvořit z ní zimní zahradu.

Několik výhod

Výběr typizovaných domů s sebou nese hned několik výhod. Výrazně se totiž snižuje rychlost pořízení projektové dokumentace, srovnání jednotlivých technických řešení mezi sebou, komplexnost a správnost z hlediska platných norem a předpisů a zejména správné užití základních stavebních materiálů, ze kterých je stavba projektována.

Vyberte si svůj nový dům u Betonové stavby – Group s.r.o. Více informací a kompletní nabídku najdete na www.betonstavby.cz.

Související příspěvky

Tapety od kterých neodtrhnete oči

redakce

RALI Decor, s.r.o. přináší speciální nabídku záclon do dětských pokojíčků!

redakce

Kari tose mason

redakce