BYT

Rodinné domy – 8 jedinečných variant řešení

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Vybrat rodinný dům vyžaduje notnou dávku času a důkladného přemýšlení. Společnost Betonové stavby – Group s.r.o. výběr rodinného domu usnadňuje příjemnou nabídkou typizovaných rodinných domů. Inspirujte se…

Rodinný dům osmkrát jinak

Společnost Betonové stavby – Group s.r.o. nabízí pro všechny, kdo hledají efektivní bydlení, řešení v osmi podobách. V jejich nabídce totiž naleznete osm variant typizovaných řešení dispozic a tvarů rodinných domů.

          

Výběr záleží už jen na vás

Nejmenší z nabízených domů je samostatně stojící rodinný dům 3 + 1, který je řešený jako jednopatrový s možností rozšíření o obytné podkroví. Tento dům je finančně nenáročný a je možné ho umístit i na malé pozemky. Najdete zde ale i větší domy – tak například samostatně stojící rodinný dům 7 + 1 s obytným podkrovím a garáží s „hobby”. Tento je možné využít i jako dvougenerační. Další je samostatně stojící rodinný dům 6 + 1 s obytným podkrovím a garáží pro dva automobily, který je vhodný i pro výstavbu ve svažitém terénu. V nabídce společnosti najdete také zajímavý dvoupodlažní samostatně stojící rodinný dům 4 + 1 s terasou, kterou lze zastřešit a vytvořit z ní zimní zahradu.

Několik výhod

Výběr typizovaných domů s sebou nese hned několik výhod. Výrazně se totiž snižuje rychlost pořízení projektové dokumentace, srovnání jednotlivých technických řešení mezi sebou, komplexnost a správnost z hlediska platných norem a předpisů a zejména správné užití základních stavebních materiálů, ze kterých je stavba projektována.

Vyberte si svůj nový dům u Betonové stavby – Group s.r.o. Více informací a kompletní nabídku najdete na www.betonstavby.cz.

Související příspěvky

Jak na výběr nové sedací soupravy do domácnosti?

redakce

Zapojte se do super Letní akce Michelin 2012!

redakce

Tapety od kterých neodtrhnete oči

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.