BYT

Nové záclony . . .

Novými záclonami můžete proměnit interiér jako mávnutím kouzelného proutku. Vyberte si ty, které se dnes nosí – protože i záclony zažívají proměnu módních stylů. Než půjdete vybírat záclony, ujasněte si, jaký je rozdíl mezi pletenou a tkanou záclonou.

Pletená klasická záclona má na sobě větší či menší oka, zatímco tkaná tvoří kompaktní tkaninu a říká se jí voál nebo organza. Organza je zcela průhledná, voál poloprůhledný. Mezi záclonami je v dnešní době neuvěřitelný výběr. Právě díky tomu je více než jisté, že každý najde, co hledá. Pověšením záclon se dá dosáhnout nejrůznějších efektů. Prostor můžeme záclonami zatemnit, nebo pouze zabránit vhledu do místnosti zvenčí. Do tmavších místností bychom měli vybírat velmi řídkou záclonu, bez složitých a hutných vzorů, nejlépe jednobarevnou, v klasickém bílém provedení.Pomocí záclon můžeme také opticky pracovat s celým prostorem. Záclony bývají světlých barev, obvykle bílé, krémové či lehounce zabarvené pastelovými tóny. Nejtypičtější jsou bílé vzorované záclony, které se od sebe ale výrazným způsobem liší. Kraťoučké záclony, tzv. draperky mohou lemovat pouze horní stranu oken, mohou spadat do jejich půle či mohou okna zakrývat celá. Zajímavější záclony mohou dokonce sahat až na zem a tím zásadněji ovlivní vzhled interiéru

Pro koupi záclon je nejlepší navštívit specializovaný obchod www.rali.cz , kde nabízíme záclon široké spektrum. Vybrat si můžete od jednoduchých klasických záclon po barevné a moderní kousky, které oživí i jednoduchý interiér a vypadají nadčasově. Navíc jistě uvítáte, když vám záclony ušijeme na míru.

 

www.rali.cz

Související příspěvky

Administrator Components

redakce

Nechte se okouzlit s EsParadis

redakce

Lišty pro dokonalé řešení vaší podlahy

redakce