BYT

Spěte sladce v „Píseckých lůžkovinách“

Že zdraví spánek je pro nás jedna z nejdůležitějších věcí, to víme každý. Proto s náležitou péčí vybíráme tu správnou postel a matraci. Už méně z nás věnuje pozornost tomu, pod čím spíme. Někdo upřednostňuje klasické péřové deky a polštáře, mladí propadají kouzlu ovčího rouna a ty nejméně nároční si pořizují přikrývky v tržnicích. „Proti gustu, …!“ Ale podceňovat bychom neměli ani výběr povlečení.

 

 

Povlečení je zkrátka ozdoba naší ložnice. V jeho výběru se můžeme držet klasiky, ale nabízí se i moderní a odvážné designy. Pojďme nakouknout do tohoto světa, plného snů, představ a barevného ladění. Zve nás zásilkový internetový obchod www.piseckeluzkoviny.com .
Než se vrhneme na barevnost povlečení a trendů na letošní rok, zastavme se u materiálů. Nejžádanější je stále bavlna, v těsném závěsu je praktický krep a následuje flanel. Poslední materiál je vhodný zejména pro zimní období, protože krásně hřeje a je hebký na dotek. Bavlna je ale stále pro naši zeměpisnou šířku nejtypičtější. Své místo si sice nacházejí i materiály luxusní jako je například satén, či různé nové směsové materiály, ale bavlna vládne. Je příjemná na dotyk, drží tvar a pokud je kvalitní, vydrží i spoustu pracích cyklů vaší pračky. Krep je velmi praktický, protože krepové povlečení jednoduše nemusíte žehlit. Vyperete a povlíkáte. Jako povlečení pro návštěvy, zkrátka ideální řešení.
Barvy povlečení by měly korespondovat jednak s interiérem ložnice, ale také s tím, co je vám příjemné. Spojit obojí je nutností.
„Při návštěvě příbuzných, kteří rekonstruovali byt, jsem měla možnost nakouknout do jejich nové ložnice. Zaujalo mě jejich zářivě červená barva povlečení. Úžasně ladila s okolním interiérem. Později mi však paní domu přiznala, že od té doby co ho v ložnici mají, špatně spí a budí se ráno unavená a nevyspalá.“
Abyste nedopadli podobně, volte raděj jemnější barvy povlečení a pokud je červená „nutností“, vyřešte to raděj přehozem v této barvě. V noci vás rudá barva nebude atakovat a vaše rána budou odpočatá a svěží.

A jaké jsou trendy letošního podzimu pro vaše povlečení? Geometrie kombinovaná s jinými motivy v barvách podzimu – hnědá, cihlová, zelená a žlutá. Jako osvěžení je tu barva fialová. Co se týká materiálů, tak výběr je spíš na spotřebiteli. Vybraný design lze totiž většinou zakoupit v různých materiálových variacích.

Také je tu pro vás zářiová prodejní akce – slevy na vybrané letní modely.

Samozřejmostí je, že k povlečení pořizujete i barevně odpovídající prostěradlo. Dnes jsou nejžádanější froté prostěradla. Získali si nás svým příjemným povrchem a také úžasně praktickým užíváním a údržbou. Nabízejí se v mnoha barevných odstínech, takže určitě k tomu svému povlečení vyberete to správné.

Zásilkový obchod www.piseckeluzkoviny.com však nabízí ještě mnohem víc. Pořídíte zde matracové chrániče, kvalitní zdravotní deky a polštáře, mikrofaserové deky, dekorační polštáře, hotelový program, rychlozavinovačky, bavlněné pleny, froté ručníky a osušky, žínky a koupelnové předložky. Začněte už teď myslet na své blízké a objednejte jim včas vánoční dárek. Vyhnete se stresu, zda vaše objednávka bude v návalu těch ostatních včas vyřízena a udělá jako dárek radost právě pod vánočním stromkem.

Písecké lůžkoviny vás uspokojí i když máte atypický rozměr dek. Vyrobí vám povlečení přímo na míru. Také je třeba zmínit, že všechny lůžkoviny v tomto zásilkovém obchodě jsou české výroby.
A jak objednáte? Samozřejmě objednávkovým formulářem na webu zásilkového obchodu http://e-shop.piseckeluzkoviny.com/contact_us. Jasně že také písemně a telefonicky, ale navíc také formou SMS ve tvaru ob/mezera/ jméno výrobku/mezera/počet kusů/mezera/jméno/mezera/
příjmení/mezera/ulice/mezera/čp./mezera,město – obec/mezera/psč/mezera. Vše odeslat na číslo 776 757 098.

Zboží máme skladem a tak od přijetí vaší objednávky k jejímu dodání k vám domů uplyne jen velice krátká doba. Nejdéle do týdne máte vše pod vaší střechou.

 

Písecké lůžkoviny
Pražská 346
397 01 PÍSEK
Tel: 608 164 138
SMS: 776 757 098


Související příspěvky

Dveře jako spojení krásy a funkčnosti

redakce

Kde si hrají děti, tam je potřeba kvalitně čistit koberce.

redakce

Vestavěné skříně – sázka na jistotu

redakce