BYT

Hledáte nové bydlení? Poradíme vám, jak na to!

 

Pro všechny, kdo hledají nové bydlení, tu máme dvě zprávy. Jednou velmi dobrou – a sice, že v současné době nabídka převyšuje poptávku, takže je příležitostí ke koupit mnoho a je opravdu z čeho vybírat. Druhá zpráva tak příjemná není. Platí totiž, že si při hledání nového bytu či domu musíte dát obrovský pozor. Někteří prodejci využívají neznalosti budoucích majitelů, a tak nabízejí nemovitosti za přehnaně vysoké ceny. Poradíme vám, na co si musíte dát při hledání bytu pozor a také vám dáme 3 zajímavé tipy na místa, kde si vyberou i ti nejnáročnější.

 

Jak dobře hledat nemovitost?

Pokud hledáte nový byt či dům, musíte se věnovat hned několika důležitým věcem najednou. V první řadě musíte mít jasno ve vašich finančních možnostech. Dále musíte mít vybranou lokalitu.

TIP – víte o tom, že například byty na Prodej Praha jsou dnes k mání za opravdu výhodné ceny?

Dále si musíte určit, jaký typ nemovitosti chcete. Promyslete hlavně dispoziční řešení nemovitosti. Důležité je, aby každý člen rodiny měl v domácnosti své místo. Zjistit byste si měli také vše o občanské vybavenosti dané lokality. Zjistěte si, jestli se v okolí nachází například školy, lékaři, restaurace, obchody, možnosti pro sportovní vyžití apod.

 

Jak a kde hledat?

Pokud vybíráte nemovitost, můžete využít hned několik zdrojů. Začít můžete třeba u známých a v soukromých inzercích. Nejlepším pomocníkem, jak získat levné byty Praha nebo i v jiných městech, je dnes internet. Dobrým pomocníkem je například portál prahanovebyty.cz, kde najdete byty na prodej Praha mnoha různých kategorií. Velmi dobrý je také vyhledávač na online-reality.cz. Zde můžete vybírat podle lokality, dispozic, plochy i ceny. Pomoci vám také může portál bytyprodejpraha.cz. Na tomto portálu najdete hlavně zajímavé nabídky od developerských společností.

 

Související příspěvky

Kuchyně na míru: Prvotřídní kvalita s láskou

redakce

Nové byty za výhodné ceny v atraktivních pražských lokalitách

redakce

Nová rezidence MiDO Harfa, to je harmonie města a klidu

redakce