BYT

Nové kliky a úchyty změní celý ráz nábytku v bytě i domě

Přejte si změnit poněkud vzhled nábytku, ale slouží vám dobře, a tak jej nechcete měnit celý? Anebo se vám pokazily panty či kolejničky u skříňky, kterou denně používáte? Pokud šuplík nejezdí tam a zpět tak, jak má, nebo vám visí nehezky dvířka skříňky, a potřebujete nové pevné panty, můžete se cítit nekomfortně a váš nábytek není reprezentativní. Lze to však snadno změnit, když si koupíte nové nábytkové kování.

Nábytkové kování dle vašeho přání

E-shopem, kde najdete rozmanité nábytkové kování, jaké vás jen napadne, je fpinterier.cz. Kvalitní nábytkové kování je vám zde k dispozici v mnoha stylech, v různých materiálech a za přijatelné ceny. Koupit si můžete nejen nábytkové kování, ale i nábytkové závěsy, úchytky, madla, kování pro výklopné skříňky, zásuvkové výsuvy a další. Najdete zde zboží od kvalitních výrobců, jako např. BLUM, ATM, Kesseföhmer, Franke, Hettich, Tulip, Nomet, Alveus a mnoho dalších.

Kliky pro krásné dveře

Všimli jste si, že výměna kliky udělá se dveřmi doslova divy? Kupříkladu, kdysi byly v módě bílé kliky, které se montovaly na bílé dveře, měly samostatně uchycenou kliku a samostatně kryt na klíčovou dírku. Spousta z nás ji stále používá. Pokud ji však změníte za nějakou v imitaci nerezu, nebo třeba na černou matnou, matný broušený nikl nebo jiné, které jsou teď in, budou mít vaše dveře zcela jiný vzhled. To, jak velký význam mají hezké kliky na naše dveře, ale i na celý ráz místnosti, si uvědomuje jen málokdo.

Jestliže v e-shopu fpinterier.cz nakoupíte za více než 3 999 Kč, získáte dopravu zdarma, anebo můžete využít širokou síť odběrných míst po celé republice.

Kupte si zámky, kliky, nábytkové nožičky, stolové nohy, podnože, věšáky, kolečka, posuvné systémy, výklopní mechanismy… a zdokonalte váš domov.

Související příspěvky

Porovnání topných systémů Regulus

redakce

Jaká by měla být vaše kuchyň snů?

redakce

Sanal pede elit nibh

redakce