BYT

Nová rezidence Hadovitá

Michle stojí na svém místě již od 12. století. Přirozeně se ale od té doby velmi změnila. Dnes tu nenajdete moc zemědělské půdy ale spíš velmi moderní rezidence. Nově vznikající byty v Michli najdete na adrese Hadovitá. Postavit tyto krásné stavby bylo pro architekty velkou výzvou. Standardy se ale povedlo splnit zcela náramně.

 

Nejvyšší požadavky

Důležitým úkolem bylo, aby bydlení bylo plné přírodního světla, komfortu a také prostoru. Výsledkem jsou elegantní a moderní byty, které jsou ale zároveň vkusně minimalistické. Jsou udělány tak, aby si do něj každý mohl vnést svůj styl. Důležité samozřejmě bylo, aby lokace byla klidná ale zároveň také dostatečně blízko k centru. V Praze 4 naleznete mnoho příležitostí k aktivnímu vyžití. K obchodům, luxusních restaurací či za sportem se dostanete během chvíle i pěšky.

U nejmodernější rezidence Michle je samozřejmostí, že jsou poblíž školky, školy a také gymnázia. S těmi můžete také kdykoliv vyrazit do Baarovo parku, kde je nádherné multifunkční hřiště pro ty nejmenší.

 

Financování

Ale jak je to s financováním nových bytů? Pro všechny potencionální klienty jsou připraveny skvělé podmínky hypotečního úvěru. K tomu bude poskytnuto odborné poradenství. Zajistíme také koordinaci mezi klientem a bankou. To často bývá velmi složitou operací. Ne však v tomto případě.

 

Co ještě získám?

Mimo nádherného bydlení na vás čeká co možná nejnižší úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování, znalecký posudek zdarma a žádné další poplatky při přípravě hypotéky.

Zjistěte si o rezidenci Hadovitá na webových stránkách https://www.rezidencehadovita.cz.

Související příspěvky

Úložného prostoru není nikdy dost

redakce

Každá garáž si zaslouží pořádná vrata!

redakce

Zdravé bydlení

redakce