BYT

Nábytek od SEDNISI.CZ Vám dovolí zapomenout na únavu

Potřebujete si koupit nový nábytek? Tak se v klidu posaďte a navštivte internetový obchod SEDNISI.CZ. Internetový obchod SEDNISI.CZ nabízí produkty prostřednictvím přehledného, jednoduchého systému. Pro zjednodušení přehledu a výběru je nábytek rozdělen do několika jednoduchých kategorií s vtipnými názvy Sedni si, Lehni si, Odlož si J. V nabídce tedy naleznete jak jídelní či kancelářské židle, tak stoly, sedací soupravy, ale i postele, matrace, lamelové rošty a další.

Svým stálým zákazníkům nabízí slevy na nábytek, židle, postele a další výrobky, ale má také výprodejové slevy a akční nabídky. Navíc můžou držitelé karet Sphere uplatnit slevu ve výši 5 %, držitelé V.I.P karet až 7 %.

Nákupem u SEDNISI.CZ zjistíte, že nákup na internetu je jednoduchá a bezpečná věc.  Nákup u nich není omezen spodní nákupní hranicí. Jakékoliv množství nábytku, tedy i jeden kus, vám zdarma dovezou po celé České republice do domu či kanceláře. U výrobků kladou důraz na kvalitu a pohodlí. SEDNISI.CZ prodává zejména české a slovenské výrobky.

 

SEDACÍ SOUPRAVY – Komfort, ve kterém zapomenete na únavu

Při výběru sedací soupravy vás asi napadne jediná otázka. Sedací soupravu koženou či čalouněnou? Sedací soupravy od nich mají svěží vzhled, komfortní sezení a kvalitní provedení. Sedačky nabízí v mnoha typech – od klasických přes retro až po svěže moderní návrhy. Můžete si také vybrat látku podle vás, dokonce vám zdarma zapůjčí vzorník. Jejich sedací soupravy se hodí jak do kanceláří, tak také na chatu nebo do bytu. Prostě na všechny místa kde chcete mít pohodlné a vysoce kvalitní sezení.

Pokud chcete získat jasnou představu, jak bude daný kus nábytku vypadat ve vašem interiéru, využijte možnost 3D vizualizace interiéru nebo je také možné navštívit SHOWROOM SEDNISI.CZ v Praze 9.

Myslím si, že návštěva internetového obchodu SEDNISI.CZ  v klidu domova se určitě vyplatí.

 

Kontakty
SEDNISI.CZ
Bratří Dohalských 149/1
190 00 Praha 9
mobil:  + 420 777 919 923
fax.: + 420 226 015 264
e-mail: Info@sednisi.cz


Související příspěvky

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation pro snadnější život

redakce

Zdravé a příjemné vnitřní ovzduší – větrací systémy

redakce

Moderní bydlení v Praze nyní na dosah ruky pro každého

redakce
Search by Voice