BYT

Automatické koše – hygiena na prvním místě!

Moderní doba naštěstí zasáhla i odpadkové koše. Už je konec neustálému otevírání a zavírání vík odpadkových košů.

 

Absolutně bez doteku

V současné době jsou totiž k dostání moderní odpadkové koše výrobce LaPerfecta, jejichž ovládání je zcela automatické a tím pádem i velice praktické! Automatické koše LaPerfecta mají totiž zabudovaný unikátní senzorický systém pro bezdotykové otevírání a zavírání. Koše pracují na principu počítačového čipu a infračerveného senzoru.

Bez bakterií

Při přiložení ruky nebo objektu 15 cm nad infračervený senzor koše se víko automaticky otevře a potom se během několika vteřin po vhození odpadu víko automaticky zavře. Díky tomuto systému koše LaPerfecta rapidně snižují výskyt škodlivých bakterií v domácnosti!
Koš lze ale otevírat i manuálně, za pomoci tlačítek, které jsou umístěny na víku koše.

Velikost pro každého

Další výhodou košů od výrobce LaPerfecta je široký výběr velikostí. Nemusíte tak mít obavy, že se koš nebude hodit právě tam, kde ho chcete mít. Nejmenší je automatický koš LaPerfecta Bravo, který má48cm a jeho objem je 20litrů. Koš LaPerfecta BRAVO můžete mít za 1150Kč. Do střední velikostní kategorie patří automatický koš LaPerfecta TRENTO,  který má 57cm na výšku a objem 30litrů. Největší je potom automatický koš LaPerfecta PONTE o objemu 50 litrů a výšce 87cm. Jeho cena je 1550Kč. Stačí si jen vybrat tu správnou velikost!

Více informací o automatických odpadkových koších LaPerfecta naleznete na www.atranet.cz.

Související příspěvky

Bydlete levně s Ecocity Malešice

redakce

Nal pede elit nibh

redakce

Stěhování do zahraničí I. – první přípravy

redakce