BYT

Moderní bydlení v blízkosti Prahy za výhodné ceny nabídne Zelený park Klecany!

Poptávka po nových a moderních bytech neustále roste. Naplnit se jí snaží hlavně developerské společnosti. Velký zájem je o bydlení v okrajových částech Prahy – tedy v lokalitě, která nabízí spojení s velkoměstem a současně i s přírodou. Mezi velmi zajímavé projekty současnosti patří právě projekt Zelený park Klecany.

 

Klecany jsou skvělá volba milovníky sportu i klidu

Projekt Zelený park Klecany bude zahájen na letos na podzim a jeho dokončení je plánováno na jaro 2015. Projekt bude realizován v obci Klecany, ta leží pouhých 6km od Prahy. Projekt proto nabídne moderní bydlení v krásné přírodě a přitom v těsném spojení s velkoměstem. Je proto skvělou volbou pro milovníky sportů i pro milovníky pohody a klidu. V blízkosti stavby se nachází řeka Vltava, dále také ZOO Praha Troja či zámek Roztoky.

 

Moderní byty i dostatek parkovacích míst

V rámci projektu Klecany vznikne bytový komplex, který nabídne celkem 150 bytů. Bytový komplex bude rozdělen na dvě části. Ve spodní části budovy budou komerční prostory, ve zbylých patrech budou byty. Vybírat bude možné z bytů o dispozicích 1+kk až po 4+kk. Největší byty budou velké 80,17m2. Moderní projekt Klecany nabídne i byty s terasami a balkony. Samozřejmostí bude dostatečné množství parkovacích míst – k dispozici jich bude celkem 150.

 

Nic nechybí

Nedaleko stavby bytového komplexu se nachází různé obchody i kvalitní restaurace. K dopravě do hlavního města můžete využít autobus – za necelých 15 minut vás dopraví ke stanici metra – Kobylisy. Na projektu ale potěší nejvíc to, že je možné byty koupit za velice příjemné ceny.

 

Více informací najdete na parkklecany.cz

 

Související příspěvky

Zahradní domek – praktické řešení pro vaši zahradu

redakce

Odstranění vodního kamene z potrubí

redakce

Zabydlete se pomocí barev

redakce