BYT

Minimum práce, maximum pohodlí

Asi tak lze charakterizovat současný trend v českých zahradách. Češi prostě touží po zahradě, která nebude potřebovat příliš mnoho péče, v níž budou hlavně odpočívat a relaxovat s rodinou a přáteli, kochat se zelení a květinami, grilovat, bavit se …

I když každá zahrada potřebuje alespoň základní péči, existuje jednoduché řešení, jež od investora vyžaduje skutečně velmi malé nároky na pozornost a čas: najmout si na založení zahrady odborníky, a jim také svěřit péči o ni. To všechno samozřejmě rychle a kvalitně, s příslušnými zárukami a originalitou.

Vaše představy o „zahradě snů“ je připravena realizovat Firma LuMico, jejíž tvůrčí tým ve složení Ing. Lucie Bejvlová a Mgr. Miloš Kohout oplývá nejen bohatou praxí a zkušenostmi, ale také empatií a vstřícností, bez nichž by nemohli vytvářet dílo v duchu individuálního stylu. To všechno, spolu s hlubokou zodpovědností, se odrazí na výsledném efektu, který bude do jisté míry i vaší zásluhou. A to především pokud jde o už zmíněné představy a požadavky.

Ať už preferujete jakýkoliv typ zahrady, neobejde se její plánování bez studie, která řeší celkový záměr architekta, rozmístění jednotlivých prvků na pozemku (dům, komunikace, záhony, zahradní stavby a podobně), a následným projektem s detailním rozpracováním včetně druhů rostlin a použitých materiálů. Projekty zahrad jsou vytvořeny v programu Sadovnická projekce.

Lepší představě o finální podobě budoucí zahrady pomohou fotografie rostlin, případně 3D pohledy, včetně toho, jak bude zahrada vypadat  po patnácti letech. Projekt obsahuje i podrobný rozpočet prací, cenu a termín realizace. To vše je tvořeno s ohledem na konkrétní životní styl zákazníka, potřeby jeho rodiny a předpokládaný způsob využívání pozemku.

To, jak firma pracuje a jakých výsledků dosahuje, dokládají nejlépe snímky z postupu prací a konečných realizací, jež jsou součástí firemní fotogalerie.

{phocagallery view=category|categoryid=35|limitstart=0|limitcount=0}

LuMico, Čilina 171, 337 01 Rokycany
lumico@lumico.cz
tel.: 724 158 415 Mgr. Miloš Kohout
tel.: 721 676 168 Ing. Lucie Bejvlová


Související příspěvky

Šatní skříně v ložnicích by měly mít eleganci a styl

redakce

Praktické doplňky do koupelny bez nutnosti jejich lepení a vrtání do stěn a obkladů!

redakce

Maren casin hakin

redakce