BYT

Koberce do dětského pokoje

Koberec v dětském pokoji je prakticky nezbytností. Děti jsou zvyklé si hrát na zemi, a tak dětské kusové koberce slouží nejen k zútulnění dětského pokoje, ale i jako herní plocha a ochrana dítěte před nastydnutím od země. Hra na koberci je zajisté i mnohem příjemnější, neboť je oblast pod koleny dobře vystlána a nárazy kolen rukou a jiných částí dětského těla jsou tlumeny. Obrázky a motivy dětských koberců také pomáhají rozvíjet dětskou fantazii a podílí se tak na vývoji dítěte.

 

Koberce pro děti nejčastěji obsahují motivy aktuálních dětských hrdinů nebo postaviček, které jsou momentálně v kurzu. Každá holčička touží vlastnit koberec s obrázkem kočičky Kitty a v každém klučičím pokoji nesmí chybět autíčko, dinosaur nebo „dopravní“ koberec. Dětské koberce jsou zkrátka plné pohádek, postaviček z Disney příběhů a infrastruktur měst, farem a podobně.

Dětské koberce jsou běžně k dostání na internetu, kde seženete nejrůznější motivy, materiály a barvy. Například na webových stránkách http://www.vopi.cz/detske-koberce/ jednoduše vyhledáte koberce dle parametrů, jako jsou materiál, struktura, podklad, hmotnost materiálu, celková hmotnost koberce, velikost, lemování, barva a cena. Rozhodovat se však můžete i podle nabízených fotek koberců a k výběru tak můžete přizvat i svou ratolest.

 

Dětské koberce jsou ve většině případech skladem, jejich dodání je tedy velice rychlé, a to obvykle do tří dnů od zaslání objednávky. Jsou vyráběny i dodávány po celé České republice, pokud si tedy nějaký vyberete, ušetříte si cestu, čas i benzín určený k jeho nákupu. Dětský koberec je dobrou volbou do pokoje vašeho dítěte a jeho využití ke hře a dětská radost z obrázků jsou nezpochybnitelné.

Související příspěvky

Kamenná vlna Rockwool na rozhlasových vlnách

redakce

Nábytek, který překvapuje svým provedením, máte na dosah ruky!

redakce

S kvalitní firmou je rekonstrukce bytu v Praze snadná a rychlá

redakce