BYT

Bydlení v nových družstevních bytech v Praze nabízí řadu zajímavých výhod!

Untitled document

Pokud jste právě v situaci, kdy hledáte nové bydlení na území města Prahy, potom zbystřete. Našli jsme totiž za vás hned několik zajímavých projektů, které nabízejí atraktivní bydlení v Praze. Co třeba nové družstevní byty Prosek Park, Hostivař nebo Barrandov?

Moderní bydlení v atraktivní lokalitě Prosek

Kvalitní bydlení v Praze v podobě družstevních bytů je možné díky renomované developerské společnosti FINEP, která právě v nedávné přináší tři zajímavé projekty. Prvním z nich jsou nové byty Prosek. Společnost FINEP zde postaví moderní rezidenční dům, ve kterém se bude nacházet celkem 76 družstevních bytů o velikosti 1+kk až 4+kk. Samozřejmostí jsou i podzemní garáže pro osobní vozy. Bydlení v lokalitě Prosek je určené pro rodiny s dětmi, mladé ale i starší páry. Jedná se totiž o velmi atraktivní lokalitu, která má velmi dobrou občanskou vybavenost a jistě potěší i skvělá dopravní obslužnost – do centra Prahy pojedete zhruba 15 min.

Hostivař jako ideální řešení

Lokalita Praha 10 – Hostivař patří mezi jednu z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších lokalit vůbec. Hostivař je totiž dynamická pražská část, která nabízí úplnou občanskou vybavenost, příjemné prostředí a samozřejmě i celé spektrum veřejných služeb a aktivit pro celou rodinu a všechny věkové skupiny. Díky společnost FINEP tak i vy můžete mít družstevní byty Hostivař Nad Přehradou. Díky FINEP je možné vybírat celkem ze 68 družstevních bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. I nové byty Hostivař jsou ideální pro rodiny, mladé i starší páry. Byty se nachází v 9-ti podlažním domě s podzemními garážemi.

 

       

Barrandov pro milovníky luxusu

Třetí novou lokalitou, ve které můžete najít svůj nový byt, jsou družstevní byty Barrandov. V lokalitě Barrandov postaví společnost FINEP 6-ti patrový dům s 66 byty o nejrůznějších dispozicích. Nové byty Barrandov budou skvělým řešením pro všechny, kdo touží po moderním bydlení v Praze. I tyto byty a lokalita jsou vhodné pro rodiny s dětmi, mladé i starší páry.

Proč bydlení v družstevním bytě?

Pořídit si družstevní byt má hned několik výhod. Tou první je nízká cena, takže nové bydlení je dostupné pro každého. Nemusíte prokazovat ani bonitu v bankách, můžete také získat možnost výhodnějšího sjednání doplňkových služeb jako je pojištění, právní konzultace, internetové připojení a podobně. Výborné také je, že veškeré opravy bytového domu řeší bytové družstvo. Navíc lze družstevní byty později převést do osobního vlastnictví.

Související příspěvky

Chystáte se přestěhovat do Prahy? Zajímejte se o Nusle a Bráník!

redakce

Kril penectus aliquet pretium

redakce

Zvyšování nájemného způsobí dočasné změny na trhu, jak se na ně jako pronajímatel připravit?

redakce