BYT

Bydlení v nových družstevních bytech v Praze nabízí řadu zajímavých výhod!

Untitled document

Pokud jste právě v situaci, kdy hledáte nové bydlení na území města Prahy, potom zbystřete. Našli jsme totiž za vás hned několik zajímavých projektů, které nabízejí atraktivní bydlení v Praze. Co třeba nové družstevní byty Prosek Park, Hostivař nebo Barrandov?

Moderní bydlení v atraktivní lokalitě Prosek

Kvalitní bydlení v Praze v podobě družstevních bytů je možné díky renomované developerské společnosti FINEP, která právě v nedávné přináší tři zajímavé projekty. Prvním z nich jsou nové byty Prosek. Společnost FINEP zde postaví moderní rezidenční dům, ve kterém se bude nacházet celkem 76 družstevních bytů o velikosti 1+kk až 4+kk. Samozřejmostí jsou i podzemní garáže pro osobní vozy. Bydlení v lokalitě Prosek je určené pro rodiny s dětmi, mladé ale i starší páry. Jedná se totiž o velmi atraktivní lokalitu, která má velmi dobrou občanskou vybavenost a jistě potěší i skvělá dopravní obslužnost – do centra Prahy pojedete zhruba 15 min.

Hostivař jako ideální řešení

Lokalita Praha 10 – Hostivař patří mezi jednu z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších lokalit vůbec. Hostivař je totiž dynamická pražská část, která nabízí úplnou občanskou vybavenost, příjemné prostředí a samozřejmě i celé spektrum veřejných služeb a aktivit pro celou rodinu a všechny věkové skupiny. Díky společnost FINEP tak i vy můžete mít družstevní byty Hostivař Nad Přehradou. Díky FINEP je možné vybírat celkem ze 68 družstevních bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. I nové byty Hostivař jsou ideální pro rodiny, mladé i starší páry. Byty se nachází v 9-ti podlažním domě s podzemními garážemi.

 

       

Barrandov pro milovníky luxusu

Třetí novou lokalitou, ve které můžete najít svůj nový byt, jsou družstevní byty Barrandov. V lokalitě Barrandov postaví společnost FINEP 6-ti patrový dům s 66 byty o nejrůznějších dispozicích. Nové byty Barrandov budou skvělým řešením pro všechny, kdo touží po moderním bydlení v Praze. I tyto byty a lokalita jsou vhodné pro rodiny s dětmi, mladé i starší páry.

Proč bydlení v družstevním bytě?

Pořídit si družstevní byt má hned několik výhod. Tou první je nízká cena, takže nové bydlení je dostupné pro každého. Nemusíte prokazovat ani bonitu v bankách, můžete také získat možnost výhodnějšího sjednání doplňkových služeb jako je pojištění, právní konzultace, internetové připojení a podobně. Výborné také je, že veškeré opravy bytového domu řeší bytové družstvo. Navíc lze družstevní byty později převést do osobního vlastnictví.

Související příspěvky

To nejlepší pro spánek…

redakce

ABSOLUTNÍ NOVINKA na trhu zvaná OVERFACE – zn. moderně i elegantně

redakce

ITALSKÝ DESIGN V INTERIÉRU

redakce