BYT

AV interiéry dává kuchyním nový rozměr

Kuchyně je srdcem domácnosti. Každá kuchyně by měla splňovat všechny požadavky svého majitele. V kuchyni se musíme cítit dobře a musí nám její uspořádání naprosto vyhovovat. Pokud tomu tak není, nemůže nás vaření bavit. Zajímavé řešení kuchyní přináší společnost AV interiéry…

 

Návrh pro vás zcela zdarma

Společnost AV interiéry nabízí pro všechny své zákazníky individuální řešení. Výhodou je, že nabízí možnost nezávazné konzultace. Objednat si u nich můžete nezávaznou návštěvu, při které si vše naměří a poradí vám s volbou nejvhodnějšího řešení. V další fázi vypracují návrh a vy se budete moci zcela bez závazků rozhodnout, jestli novou kuchyň od AV interiéry budete chtít či nikoliv. K návrhu kuchyní používá společnost inovativní metodu DYNAMIC SPACE, díky tomu se můžete těšit na opravdový skvost.

Použití rozmanitých materiálů

AV interiéry se snaží vyhovět všem požadavkům každého zákazníka. Protože se každé kuchyňské lince věnují individuálně a pracují i s mnoha zajímavými materiály, umí vyrobit i kuchyně atypických rozměrů,. K výrobě kuchyní používají masiv, lamino, dýhy i z exotických dřevin, corian, nebo i v současnosti velmi populární přírodní kámen. Můžete si tedy vymyslet téměř cokoliv. Díky rozmanitosti použitých materiálů mají kuchyně od AV interiéry zajímavý trendy design. Pro AV interiéry nejsou překážkou ani levné kuchyně, vše umí dokonale vyřešit.

 

U kuchyní to nekončí

Specialitou společnost AV interiéry nejsou jen moderně řešené kuchyně. V jejich nabídce naleznete například i moderní masivní nábytek, který přinese do vaší domácnosti pohodu a klid. Nabízí i vestavěné skříně, kvalitní matrace, rošty a mnoho dalšího.

Nabídku najdete na www.avinteriery.cz

Související příspěvky

Vybíráme dokonalou postel

redakce

Retenční nádrže – chytré řešení pro dešťovou vodu

redakce

Rezidence Kavčí Hory

redakce