BYT

Hledáte byt v Praze, ale doslova se ztrácíte v obrovské nabídce?

Po bydlení v Praze je i v současné době velmi vysoká poptávka. I nabídka je ale obrovská, dokonce největší v historii. Ještě nikdy nebyl trh s pražskými byty tak široký, jako je právě dnes. To má samozřejmě svá pozitiva, ale i negativa. Mezi pozitiva se řadí konkurenční boj, tedy i nižší ceny a možnost výběru. Velká nabídka má ale i svá negativa, která jsou především v tom, že v tak široké nabídce se můžete velmi špatně orientovat a dokonce přehlédnout bydlení, které by vám nejvíce vyhovovalo.

 

Jak hledat efektivně?

Základem správného výběru nového bydlení je především efektivní hledání. Doporučujeme se zaměřit na nové byty v pražských developerských projektech. Proč? Cena nových bytů v developerských projektech není o tolik vyšší, než u starších pražských bytů. Navíc v nových bytech budete mít naprostý komfort a několik desítek let bez nutnosti investic do rekonstrukcí. Nově vznikající developerské projekty rostou po celém území Prahy od centra až po okrajové části. A jak vybrat ten správný projekt?

 

Hledejte tam, kde je nabídka na jednom místě!

I nabídka developerských projektů v Praze je v současnosti největší v historii a najít a vybrat ten správný projekt nemusí být jednoduché. Zejména pokud byste hledali náhodně. Můžete některý z projektů snadno přehlédnout a zrovna se může jednat o takový, který by vám nejvíce vyhovoval. Nejsnazší a nejefektivnější hledání je na jednom místě. Naštěstí i na našem trhu existuje portál, který shromažďuje informace o všech aktuálních developerských projektech. Jedná se o portál www.reby.cz.

 

Pečlivě rozdělené developerské projekty z celé Prahy

Portál Reby.cz je unikátním projektem, který shromažďuje novostavby Praha a všechny informace o nich. Jedná se o byty Praha, rodinné domy, ale i kanceláře a komerční prostory v Praze od různých developerských společností. Nabídka je kompletní a ke každému projektu jsou uvedeny komplexní informace. Součástí portálu je i vyhledávač, do kterého si zadáte požadovaná kritéria nového bydlení a zobrazí se vám jen stavby, které dokonale splňují vaše požadavky.

Detailní nabídku najdete na www.reby.cz.

 

Související příspěvky

Sedací pytle mohou mít velmi elegantní podoby!

redakce

Zábradlí pro rodinné domky a bytové domy

redakce

Rozmanité akvarijní sety Aquael a Tetra

redakce

1 komentář

Josef 18. 6. 2020 at 11:33

Díky za tip, jen z vlastních zkušeností vím že je to o lidech, a je sice hezký když si koupíte byt v takové novostavbě tak že se o nic nemusíte starat nějaký ten pátek a vše je nové ale za cenu takového bytu v Praze si koupíte straší baráček s malou zahrádkou někde na vesnici. A já bych třeba bez zahrady nechtěl bydlet kde má možnost člověk rozvíjet aspoň nějakou svoji kreativitu. Ale někomu takové bydlení v novostavbě vyhovuje a takové bydlení vyhledávání ale jak říkám je to o lidech. My třeba sehnali bydlení tady https://www.zipreality.cz sice to neni novostavba a je tady pořád co dělat a aspoň se člověk nenudí.

Odpověď

Přidat komentář