Search

Jak umývat okna, aby Vám vydrželi déle čistá?

Úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dlouhodobě specializuje na mytí oken, výloh a skleněných ploch, včetně jejich impregnace GSP je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Je převážně určena na hůře dostupné skleněné výplně, skleněné výplně ve výškách, střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem.

GSP má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založený na principu lotosového efektu. Kladou důraz na precizně provedené úklidové práce a maximální spokojenost klientů. Používají moderní techniku a účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky. Zaměstnávají spolehlivé zaměstnance, kteří jsou řádně proškolení a svoji práci odvádí s nejlepšími výsledky.

Mytí a čištění oken Praha zajišťují pro zákazníky, kteří potřebují umýt běžně znečištěná okna nebo zbavit oken silných nečistot například po malířích, řemeslnících po stavbě a rekonstrukcích.  Mytí oken realizují tzv. trikem suchého leštění. Nikdy k  práci nepoužívají leštící přípravky, které zaručují skleněným povrchům dokonalý lesk, ale za čas vystoupí mapy po leštění.

Okna leští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá.  Po použití leštících přípravků za mokra, jsou po nějakém čase na oknech vidět kola a tahy leštění. V případě, že leští na sucho a bez leštidel, je důležité, aby na oknech nezůstalo leštidlo, které za čas vystoupí a ukazuje mapy po leštění.

Pro kvalitní provedení mytí oken je důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Okna myjí čistým rozmývákem a následně skleněnou plochu důkladně setřou stěrkou s kvalitní gumou.

Mytí výloh provádí pro zákazníky v systému servisního čištění. U provozoven, které se nově otevírají, zajišťují mytí výloh před otevřením provozovny dle přesného požadavku zákazníka. Mytí výloh po stavební činnosti začíná stržením folií a polepů, odstraněním hrubých nečistot z prosklených ploch a odstraněním zbytků lepidel a polepů korundovými žiletkami cca 10 – 15 cm ve své šířce.

V současné době se montují a osazují tabule prosklených ploch, které na svém povrchu mají speciální jemně kovovou vrstvu, která může být neodborným zásahem čištění výloh a prosklených ploch nenávratně poškozena.

Velmi často se již stalo, že odstraňovaný polep nebo hrubá nečistota z výloh nebo prosklených ploch byl čištěn jiným nástrojem než širokou, velmi ostrou korundovou žiletkou a došlo k nenávratné škodě, výlohy  a prosklené plochy byly poškrábány a zničeny.

Mytí oken ve výšce je služba, kterou využívá stále více klientů. Jsou schopni umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu a to i v těžko dostupných místech a to pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně zaškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Firma A SERVIS LIPKA s.r.o. nabízí řadu dalších úklidových služeb:

Realizují po stavební úklidy, úklidy soukromých domů a objektů firem. Specializují se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů a to velmi progresivní technologií LSG.

02 Okna45

Odstraňují graffiti a nanáší antigraffitovou ochranu, provádí strojové čištění podlah, strojové tepování koberců, ruční tepování čalouněného nábytku.

Zaměřují se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů, koroze ze železných a ocelových konstrukcí a olejových skvrn. tyto služby provádí po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

 


TAG


4 x komentováno u “Jak umývat okna, aby Vám vydrželi déle čistá?

 1. Hloušková napsal:

  Už jsem tuto firmu vyzkoušeli a bylo to super.
  Doporučujeme

 2. Křížová napsal:

  Vy působíte i v Rakousku? To je skvělé. Doporučím Vás kamarádovi.

 3. Martina Povolná napsal:

  Páni, na vás se určitě obrátím.
  Už se s tím nechci dřít sama.

  Martina

 4. Jarošík napsal:

  Jaké jsou možnosti zbavit se plísně v koupelně?
  Jarošík

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *