BYT

Garážová vrata HÖRMANN – optimální řešení pro vaši garáž

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Gážová vrata by měla plnit tři základní funkce – bezpečnost, odolnost a design. Všechny tyto aspekty maximálně splňují garážová vrata HÖRMANN. Můžete je mít ve čtyřech různých provedeních za velmi příjemnou cenu.

Dlouholeté zkušenosti

Výrobce vrat značky HÖRMANN působí na trhu již více než padesát let. Za tuto dobu se prodalo více než 13 milionů garážových vrat, což jako důkaz prvotřídní kvality bohatě stačí. Garážová vrata HÖRMANN se pro mnoho zákazníků stala synonymem pro kvalitu.

Vyberte si u společnosti Altoma s. r.o.

Garážová vrata HÖRMANN nabízí na českém trhu společnost Altoma s.r.o.Společnost nabízí garážová vrata ve čtyřech základních provedeních, stačí si pouze vybrat ta správná pro vás. Prvním typem jsou výklopná garážová vrata, ve kterých se snoubí kvalita,moderní design a ekonomická stránka. Druhým typem jsou sekční vrata, která dokáží uspořit místo v garáži a jsou ve vysoké technické kvalitě. Altoma s. r.o. nabízí také rolovací vrata – i ta významně šetří místo. Všechna vrata se dají ovládat dálkovým ovladačem. Posledním nabízeným typem jsou stranová garážová vrata, která se vyznačují nejen dobrými tepelně izolačními vlastnosti, ale i zajímavým designem.

          

Nabízíme mnohem více

Mimo garážových vrat značky HÖRMANN najdete v nabídce společnosti také průmyslová vrata, automatické dveře, nakládací techniku, turnikety, závory a sloupky a dokonce i stínící techniku a řadu dalších produktů.

Více informací o nabídce společnosti Altoma s. r.o. najdete na www.altoma.cz.

Související příspěvky

Tradice, elegance a funkčnost – postel z masivu

redakce

Proč jdou malé byty a garsonky na dračku?

redakce

Sleva 20-50% na veškeré kusové koberce!

redakce