BYT

Proč jdou malé byty a garsonky na dračku?

Realitní trh zažívá zlaté časy. Poptávky sílí zejména po malometrážních bytech, a to ke koupi i k pronájmu. Malé byty jsou žádané mladými lidmi, kteří teprve nedávno vylétli z hnízda, stejně jako seniory, kteří mění svůj životní styl.

Malé byty a garsonky mají tu výhodu, že mají nižší pořizovací náklady, menší spotřebu energií a v neposlední řadě méně prostoru k uklízení, což ocení zejména ženy. Jejich výraznou předností je komfort a pohodlí, pro které jsou vyhledávané.

 

Bydlení napříč generacemi

Pro mladé lidi, kteří jsou na počátku aktivní životní etapy, se spíše hodí byty nájemní. Pronájem bytu Brno je velmi často hledaným spojením na portálu realit. Unicareal nabízí interaktivní vyhledávač, který po zadání žádaných kriterií nabídne volné kapacity.

Je libo na periferii, v centru města nebo budoucí obyvatel preferuje klidnou, ale logisticky dostupnou část? Máte rádi novou rezidenční zástavbu nebo vezmete zavděk starým dobrým činžákem? Dobrá realitní kancelář se dokáže vcítit do přání jednotlivce, individuálně poradit, nabídnout, a hlavně vyhledat vhodné nabídky.

 

Trendy sídliště

Trendy jsou zase paneláky. Není žádnou ostudou bydlet v rekonstruovaných panelových domech, které jsou kromě skeletu nové od sklepů až po půdy. V panelovém typu bytů žije zhruba třetina Čechů, a tak není divu, že se kdysi šedá sídliště mění k nepoznání. Po bytech k pronájmu i prodeji na sídlištích se ihned „zapráší“. Na volné kapacity doslova číhají realitní agenti, aby je zabukovali pro své klienty.

Lidé napříč generacemi se na sídliště vrací, aby zde našli to, co ke svému životu nutně potřebují: všeobecné pohodlí, spousty lidí ve svém okolí, občanskou vybavenost, tepající srdce města a pocit, že k němu patří.

Související příspěvky

Investice do nádobí se vyplatí hned několikrát!

redakce

Předvánoční slevy!!!

redakce

Realizace přízemního rodinného domu 3+kk na klíč na 1 290 000

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.