BYT

Dřevostavba za zajímavé ceny pro každého

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Dřevostavba může mít hned několik podob. Pod tímto pojmem se skrývají zahradní domky, altány, nářaďové domky, sruby, autobusové zastávky, pergoly nebo i prodejní stánky a také společnost Delta Svratka, s. r. o., která nabízí jejich zajímavé řešení.
 
 

Prvotřídní výroba

Společnost Delta Svratka, s. r. o. se výrobou dřevostaveb zabývá již řadu let a díky tomu nabízí to nejlepší, co je v současné době na trhu možné získat. Všechny dřevostavby z jejich dílny jsou prvotřídní kvality hned díky několika faktorům. První z nich je unikátní typ konstrukce. Většina dřevostaveb je totiž vyráběna křížovým (srubovým) spojením, které zaručuje jejich vysokou odolnost a stálost. Zárukou kvality je i použité smrkové dřevo, které je pro dřevostavby nejlepším materiálem.

 

I atypická řešení

Kromě běžných provedení nabízených modelů je společnost Delta Svratka, s. r. o. schopná udělat vše pro to, aby dřevostavba vypadala přesně podle vašich představ. Stačí se s nimi jen domluvit. Firma také působí po celé České republice, takže vám vaši dřevostavbu přijedou postavit kamkoliv si jen budete přát.

Výhodná cenová politika

Společnost má kromě špičkové kvality a práce pro své zákazníky připraven i příjemný cenový bonus. Po zakoupení jakékoliv dřevostavby dostanete totiž dárkový certifikát – poukaz na slevu ve výši 5%, který platí na jakýkoliv další výrobek. Tato sleva se navíc dá kombinovat s jinými právě probíhajícími slevami a není časově omezena. Tento certifikát je možno komukoliv věnovat a tím získá slevu třeba Váš příbuzný nebo přítel.

Dřevostavba od Delta Svratka, s. r. o. je zárukou kvality. Více informací najdete na www.deltasvratka.cz.

Související příspěvky

Jak vybírat obklady do koupelny

redakce

Štíhlá řada dřevěných krytin Kährs Linnea do prostor s omezenou konstrukční výškou

redakce

Návrh interiérů dětských pokojů a úložných prostorů v našem domě v Brně

redakce