BYT

Splňte dětem sny a zařiďte jim snový dětský pokojíček

Jak na to? Při zařizování dětského pokoje bychom se měli řádně zamyslet. O tom, co se bude v pokoji nacházet, se poraďte i s dětmi, vyslechněte jejich sny a přání a teprve pak se vrhněte do práce. Rozhoduje také věk dítěte , ale i to, zda v něm bude kluk nebo holka, zda tam bude jedno dítě nebo se sourozenci. Dětský pokoj by měl maximálně vyhovovat nárokům uživatele. Měl by být funkční, praktický a také bezpečný.  

 

S věkem rostou nároky

Musíme také myslet na to, že naše dítě roste. S jeho přibývajícím věkem se jeho potřeby a nároky mění. Aby investice v budoucnu nebyla velká, musíme na to myslet už nyní. Pokud vybavíme pokojík dětským sektorovým nábytkem, bude tento problém vyřešen. Sektorový nábytek se skládá ze samostatných modulů, které spolu můžete kombinovat dle Vašich potřeb, prostorových možností a vkusu.

 

Veselý dětský nábytek MONA

Představujeme Vám dětský sektorový nábytek MONA, který je vyroben z laminované DTD tloušťky 16 mm. Jeho barevné provedení je javor horský v kombinaci s oranžovou. Výrobce myslel i na bezpečnost dětí a uzpůsobil tomu horní rohy, které jsou zaoblené.

 

Postel s šuplíkem na poklady

Základním vybavením dětského pokoje je samozřejmě postel. Ta by měla být dostatečně velká a s kvalitní matrací. Pokud má postel pod matrací i úložný prostor v podobě šuplíku, jako je u postele MONA, je to výhoda. Dítě si může své poklady do něj uschovat a má je stále při ruce.

 

Psací stůl s dostatečně velkou pracovní plochou

Dalším důležitým vybavením dětského pokoje je psací nebo počítačový stůl. Kolekce Mona nabízí stůl s dostatečně velkou horní deskou 120x60cm, která je potřebná pro pohodlnou práci na něm. Dostatek místa a správné umístění stolku, tak aby byl dostatečně osvětlen, je nejdůležitější. Každé dítě potřebuje prostor pro tvořivost, psaní úkolů a učení. Psací stůl MONA je navíc vybaven pojízdnou policí pod klávesnici, šuplíčkem a skříňkou pod ním.

 

Úložné prostory pro jejich věci

Dostatek úložných prostor v pokojíčku zajistí skříně, regály a komody. Výhodou jsou komody a skříně s uzavíratelnými dvířky či šuplíčky, všechny věci jsou schované za dvířky a pokoj vypadá uklizeně.

 

S kolekcí MONA bude dětský pokoj působit vesele a sladěně!

 

 

 

Související příspěvky

Nábytek RAVAK v nových barvách

redakce

Nábytek od SEDNISI.CZ Vám dovolí zapomenout na únavu

redakce

Jak zateplit střechu mezi a pod krokvemi?

redakce