TIPY

Zateplení stropu je velmi důležitým krokem pro úspory na energiích. Vsaďte na služby ověřené firmy

Správná péče o nemovitost by měla být povinností každého majitele jakéhokoliv druhu budovy. Zároveň si vhodnými kroky zajistíte dlouhou životnost, bezproblémovou funkci a úsporu vašich financí. Jednou z často přehlížených oblastí je právě vhodné zateplení budovy. Proč na něj nesmíte zapomínat?

Brzká návratnost investice a větší pohodlí

Tepelná izolace stropu je v dnešní době velmi rychlý proces, který má ale mnoho benefitů. To platí samozřejmě v případě, kdy je provedena kvalifikovaně a svěříte ji profesionálům. Postup zateplení stropu moderním způsobem foukané izolace zabere pouhých pět nebo šest hodin, pokud jej dělá odborník. Po dokončení práce se budete moci těšit na menší úniky tepla a s tím spojené úspory na vytápění, stejně jako si zajistíte větší ochranu vašeho majetku před nepříznivými vnějšími vlivy.

Samotná návratnost investice se v případě kvalitního řešení projeví již v rozmezí tří až čtyř let. Následně se budete moci těšit z úspory přibližně 30 % nákladů na vytápění. Tato doba je v oblasti nemovitostí velmi pěkným časem, který se rozhodně vyplatí. Záleží samozřejmě na tom, jakou firmu si pro daný projekt najmete. Velmi chváleným a známým poskytovatelem je společnost ABD Izospol se stránkami www.izospolpolna.cz.

Vsaďte pouze na ověřené profesionály

Zmíněná firma se ve svém oboru pohybuje již od roku 2002 a má za sebou nepočitatelné množství zakázek. Obzvlášť oblíbenou službou mezi zákazníky je její zateplení stropu sklepa, kde se běžně ztrácí nejvíce tepla. Skvělým začátkem před samotnou realizací je navštívení sekce nejčastěji kladených otázek na jejich stránkách. Tam se dozvíte vše potřebné a sami se rozhodnete, zdali je to pro vás výhodné. Věřte nám, že rozhodně je.

Související příspěvky

Topte a větrejte zároveň. Zkrátka rekuperujte!

redakce

Proč si pořídit kondenzační kotel?

redakce

Fasáda domu má funkci nejen estetickou, ale i praktickou

redakce